Разноразно питање

  1. GLADAN SAM KO VUK. RECITE MI KAKO SE PRAVI OVO SA JAJOM I LEBOM POJESCU POLA HEDERA I BODI SAJTA AKO LI MI NE KAŽETE!

  2. да ли је могуће да постоје овакви смарачи

  3. Da li je moguće da si tražio savet da skuvaš jajo?

  4. znaš kakav je prženi, ljepši od mesa

    Samo je pička lepša od mesa.

  5. Oseća se kriza...ranije je svaka tema završavala jebanjem, a sada receptima...

    Pa to je dobro, znači da narod ima šta da jede, čim razmenjuju recepte. Ionako ne jebu kako god okreneš.

  6. Rahmetli babo Atif
    cekaj, Rade. Imam onaj seceni leb. Uzmem jedno palče i izdubim, a sas dva gu obložim. u izdubljeno metnem jajo i onda to u kompletu ispecem vo ulje ili kako?

    Uzmeš okrajak od hleba odsečeš ovako
    http://s2.pticica.com/foto/0000550499_l_0_urr9to.jpg

    Izvadiš mu sredinu, da ti ostane samo kora da bude šupalj, unutra narokaš ljuti kečap i majonez.
    Onda ispržiš dva jaja sa origanom i malo soli i ta jaja kašikom ubaciš u okrajak, u rupu.

    Onda uvatiš taj okrajak sa jajima unutra i staviš ga u toster sendvičar, ovaj kurac
    http://www.cenkajse.rs/sites/default/files/predmet/slika_1337342688.jpg

    I poklopiš ga dok se dobro ne zagreje, ko topli sendvič. Malo ga ispresuješ u proceduri grejanja takođe.
    i jedeš.

  7. Pa to je dobro, znači da narod ima šta da jede, čim razmenjuju recepte. Ionako ne jebu kako god okreneš.

    Ma baš i nije, kad kriza udari svima oči gladne!

  8. e kara, neam ja tog tostera. idem da kreiram moj recepat.

  9. Toster je opciono, može i bez tostera.
    Ja jedem u hlebu od juče onom što ostane pa ga tostiram da bude mekši.

  10. Stavi onda na TA peć, a pritisni peglom.

  11. Stavicu ga između guzova i početi da prdim ko konj.

  12. Je li može i desna krajka od hleba ili samo leva?
    Meni pojeli levu, pa pitam.
    Hvala unapred.

  13. Idem da napravim sad pa ću vam slikam.

  14. Saćemo da vidimo dal se brzo sprema

  15. daj brate, prekinite da slikate hranu
    sita sam, al ću da ogladnim samo od gledanja

  16. Ako si ogladnela od ove skočkove slike onda si stvarno gladna idi pojedi još nešto :)

  17. Rade, polako, spržićeš ruku u sendvič-tosteru. Verujemo ti.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.