Разноразно питање

  1. Е то, хвала свима :)

  2. Sto mi obrisaste poster sa vucicem, jel to i na vukajliji zavladala atmosfera cenzure i straha kao u mracnim devedestim? OJ VUKAJLIJO MEDJU SLJIVAMA
    Edit: i medijskog mraka, da dodam.

  3. Valja li čemu marka Vivax? Kakve li su od 32 inča, cijena novih 180 eura, pa mi to nešto jeftino?
    http://www.tehnomax.me/TELEVIZORI/LED/images/vivax-imago-led-tv-32le70-.jpg

  4. http://www.itsvet.com/proizvod/vivax-tv-32s50x-led-tv/comp_comp_monitor/122/4666

    Sudeći po komentarima, ne baš najbolji. Nisam imao prilike da puštam filmove sa uzbe na njima, ali slika sa digitalne kablovske je korektna, HD signal se ne razlikuje mnogo u odnosu na skuplje modele. Ja kad kupujem TV ponesem USB, na njemu filmovi različitih formata i rezolucija, smorim zaposlene da to isprobam malo na izloženim modelima i odlučim.

  5. daleko je od najboljeg, možda solidna srednja klasa, ali odnos cena/kvalitet je korektan

  6. Имам један у кући само мања дијагонала чини ми се, не свиђа ми се нешто.

  7. Однос цене и квалитета је више него добар, али додај још мало пара и купи неки ЛГ или Самсунг, што је сигурно, сигурно је.

  8. A ima i 2 godine garancije. Kakav je Agilni, kontam da usb ima 32 gige HD filmova :D
    Reci mi Brus, ima li pozadi mogućnost da ga kačim na zid, pošto mi se čini da je ovo postolje fiksirano?

    EDIT: A kontam i da dodam, možda još nekih 50-60 eura i ima ok Philips a i ta dva.

  9. Однос цене и квалитета је више него добар, али додај још мало пара и купи неки ЛГ или Самсунг, што је сигурно, сигурно је.

    Slažem se i sa ovim.

    Čekaj malo, ja sam skontao da pričamo o monitoru, a ne o TV aparatu. Ako je TV u pitanju onda nemoj da uzimaš Vivax, obavezno traži Samsunga, ako je monitor onda može. Što se tiče montaže, to zavisi od modela. Moj stari Samsung nema mogućnost montiranja na zid, a tastov noviji ima.

  10. Vivax i Vox televizori imaju tendenciju da rade tačno onoliko kolika im je garancija, mali pederčići se kvare na datum isteka garancije.

  11. Vivax i Vox televizori imaju tendenciju da rade tačno onoliko kolika im je garancija, mali pederčići se kvare na datum isteka garancije.

    To mi je dovoljno čuti. Preskačem ga :)

    Ima dobrih brendiranih za 250 eura pa ću neki od njih.

    Hvala ljudi!

  12. Meni se LG pokazao najbolje kod nas. Uzba sve guta, sve pušta, TTX se može aktivirati iz digitalnog signala (ne mora se vraćati na analogni, ovo je nekima važno), slika odlična, cena ipak niža od Samsung i Sony televizora.

    Vox i Vivax služe svrsi, nema tu šta, ali oseti se razlika sa ovim boljim, naravno (a i ta garancija...).

    Svaki noviji televizor se može kačiti na zid, mislim da ne postoji nijedan u ponudi trenutno koji nema tu mogućnost :)

  13. Da li je za čuvanje glasačkih kutija neophodno biti član neke političke stranke?

  14. Ne, dovoljno je da poznaješ nekog koordinatora male stranke koja nema dovoljno članova za sva biračka mesta, a da pri tom nije u koaliciji sa velikom strankom.

  15. A ako to nije slučaj, tj ako je u pitanju veća stranka a imam ponudu da čuvam kutije?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.