Разноразно питање

  1. Јао вас двоје, као деца у обданишту. Изнајмите пвт и тамо се..шта већ.

  2. Puši travu pa duva u ovo, čemu služi?

    http://i.imgur.com/axTQJnW.jpg

  3. Da li postoji tema o rasama pasa? Ili ovde obitava neko ko se razume u te munje, pa da pitam ovde.

  4. pitaj, daj u pvt sta te zanima

  5. Kaži brale? Kinolog lično

  6. Kako funckioniše policija na netu? Šta se desi kad te uhvate da pregovaraš za opijate, dopisuješ se sa maloletnicom ili rušiš vladu? Lociraju te preko ID-a i šta onda?

  7. Ko kad ti se upali 6 zvezdica na GTA

  8. ma ne, ozbiljno pitam jebo ga miš :D

  9. Lociraju te preko ID-a i šta onda?

    Онда те изведу у пет ујутру у гаћама искуће у неком полулежећем положају док ти се ноге вуку по авлији, са лисицама на леђима.

  10. ajde kinolozi ili kako već, ste čuli za bosanskog oštrodlakog goniča aka barak?

  11. bosanski oštrodlaki gonič
    Obama

  12. Moj bosanski gonič jednom odbio da jede burek sa sirom ja mislio razboleo se zovem veterinara kad ono neće iz principa da jede

  13. ajde ajde, loše fazone na stranu, jel nekom poznata ta rasa?
    il mi dajte link za temu, da ne spermujem ovde

  14. Eo ti tema i probaj nekad sa pretragom nije je kaizen dzabe uvodio lolo
    http://vukajlija.com/forum/teme/30796

  15. Oće li mi neko odgovoriti, ili sam jednostavno ispao glup?

  16. prvi put cujem, i vidim da je fci priznata rasa....nemam pojma generalno nista o gonicima jbg.

    za sta ti treba pas?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.