Разноразно питање

  1. pa rec štas uradio obećavam da neću biti džadžmental

  2. Е, од кад и ми с палцом можемо да видимо гробље?

  3. Šta ti je ID?
    U principu, mogu da traže podatke od Internet provajdera i da ti lagano upadnu gajbi.
    I toeto. Posle te trpaju u tvorza, ako nemaš para za Borivoja Borovića i toeto.

  4. Па Костја, јебем ли га, логично би било да ће након свега тога доћи да те хапсе.

  5. hvala dušane, potpuno sam zaboravio na pretragu

    KOSTJA ČOVEČE ŠTAS URADIJO

  6. A štas uradio kostja?

  7. Sedeo sam u kući ortaka sa još jednim likom i visili na netu. Ovaj je bio na laptopu, prikačen na njegov net. Kreten se dopisivao na nekom hrvatskom chatu sa nekom klinkom, i šatro nije provalio da je maloletna. U nekom trenutku mu stiže poruka ''gospodine, dopisujete se sa policijom. uhvaćeni ste u dopisivanju sa maloljetnicom, biće te locirani preko ID i pozvani na razgovor u policijsku postaju. pozdrav. ''. E sad, kakve su šanse da je to za ozbiljno? Možda se mala zezala da bi ga se otarasila ili je bio neki gej koji ga je ložio ili je stvarno bila policija? Šta u tom slučaju? I plus inostrana policija...

    Hvala vam što me jebete

  8. хахахахахах

  9. неко се зајебава

  10. Mada je odlličan trip treba to isprobati negde :)

  11. sad te treba jebati :)

  12. Ма дааааааај, да л' сте насели на то, јбт. хД

  13. to ''pozdrav'' mi ne deluje for real...dobro da nisu napisali vidimo se...
    ja sam kucao na jednom sajtu ''baby rape'' i ''underage'' i ''11yrs old'' i izbacivalo mi upozorenja od strane sajta da je policija obavestena jer sam trazio nelegalne stvari...moz misliti koliko me je samo boleo kurac za to sto pise

  14. контам да је та клинка у ствари неки хрватски провирон у тренуцима досаде, па се забавља зајебавајући напаљене будале

  15. ili je stvarno bila policija? Šta u tom slučaju?

    Па ја не знам да је дописивање са малолетницом кривично дело. Ако је дописивање, а након тога и општење са малолетницама кривично дело онда сам ја наркоман.

  16. Svanulo je iznad crkve Svetog Marka...

    Ma idi, bio sam se žešće iztraumirao...kad god sam uključen u neko sranje ja najebem...a naivan sam ko francuska sobarica...sad čitam da je čak i njima nepouzdano da te lociraju.

    Ok...sad me sramota :D

  17. Па ја не знам да је дописивање са малолетницом кривично дело. Ако је дописивање

    Kreten joj pričao kao bi joj mazio pedu i leđa...

  18. SIPA sine, sjebo si se.

  19. А колико је наводно имала година малолетница?

  20. 15-16...nisam siguran...

    Sve tipujem na to da je imao 35 i zvao se Horvat...al opet je bilo prpa...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.