Prijava

Kako da se iylogujem sa androida, nigde ne mogu da na]em dugme.

ideš na gornje sveščice pa klikneš odjava

Pa gde tačno, ja tražim tamo, ništa ne mogu da nađem, može neki print skrin? Debil sam, jebiga.

jebemliga, tek sam ja debil za ta sranjca, to moja ćerka koristi - ide negde u vrh ekrana da se pojavi crna traka i na njoj sa desne strane kao tri tanjirića poslagana u sudoperi, tu tapne i otvori se crni meni gde su tabovi sa posterima, defkama, reakcijama i dole u dnu piše odjavi se

Skroluj na vrh. Crna traka gde piše "vukajlija" ima tri linije sa desne strane. Klikni na te tri linije na crnoj traci, otvoriće se podmeni.

Onda skroluj polako na dole dok ne vidiš "odjavi se"

зашто дајеш детету да чита ове глупости свега ти

E, jebiga, neće sa faksa da mi uđe na Vuku, moraću od kuće. Fala.

зашто дајеш детету да чита ове глупости свега ти

+1

ne dajem joj da čita nego mi ona funkcioniše kao miš pošto moji prsti nisu zamišljani kad su tač skrinovi projektovani

A, čekaj, ti imaš SVOJ tač skrin? Totalno si moderan.

хахаха ми мислили Брус фин човек, не псује, а он би свашта реко него не може пошто му дете куца лололо

Bruse, sad kad napišeš ili čak odabereš lošu definiciju samo kaeš nisam ja ljudi, deca nešto čačkala i rešeno :)

To samo kad visi sa mobilnog. Što se verovatno retko dešava. A u školi, šta drugo da radi sem da bitiše na sajtu. I izmišlja nove... Aluzije.

Mlađa mi je jednom odabrala defku, ali neću vam reći koju iz respekta prema autoru, nije moj tač skrin nego ćerin, ja samo koristim kad nemam nameru da se prepucavam nego ležerno prelistavam prepisku i spremam se za knjavanje popodne.

Опуштено људи, Брусова млађа ћера има 29год а старија 38. :)

Ja sam prvi tač skrin dobila pre malo više od šest meseci, kakav sam fosil.

Axaxaxaxax, ja ga još nemam lololo. Tač skrin mislim.

Koji će ti. Uzela sam tek kad mi se raspao stari fon. I to baš raspao.

nije ovo telefon bre, o čemu vi pričate, tablet sam joj kupio - tač skrin telefon je dobila kad je pošla u prvi razred :)

Ja u prvom nisam imala ni onaj reckavi lenjir ispunjen vodom sa šljokicama.... :(

ako te nešto teši, ja još nemam svoj telefon nego koristim neki službeni što su u samsungu zaboravili da su proizvodili :)