Prijava

I ja nadjem da citam ovakvu temu u vreme dorucka

Zna li neko vokativ od Kijanu Rivs, Kijanu Rivže mi zvuči najnormalnije, ali ne znam kojom glasovnom promjenom bih došao do toga?

Kad biste sjutra sreli Kijanu Rivsa, bi li biste rekli
-Hej, Kijanu Rivse!
-Hej, Kijanu Rivše!
Ili
-Hej, Kijanu Rivže!

Nijedno nego hej kijanu rivs

Shvatam to ali recimo da ga oslovljavaš samo po prezimenu, kako bi rekao?

Hello Mr Rivs, nema u engleskom menjanja imena i prezimena po padežima kao kod nas. Pitaj mene ja sam stručnjak za skoro sve oblasti života.

Recimo da se Kijanu Rivs posrbi

Recimo da se konačno sažalim na moljakanje Megan Fox da je jebem. Neće se desiti, ne mogu da odgovaram na hipotetička pitanja.

onda bi se zvao milica dabovic

ima li neko s matematičkog faksa? treba mi pomoc oko ispita, u pitanju su markovljevi lanci neki, pa mi treba pomoc. ako ima neko, može pvt

Majku mu ja jebem mozemo li biti neka jebena simulacija, mozda smo projekat nekog studenta pa nas je napravio kao simulaciju drustva u odredjenim uslovima moze li to biti u picku materinu

Pa brate ko sto ti igras dotu pa se biju monstrumi oni samo na mnogo naprednijem nivou sa mnogo naprednijom tehnologijom i boga pitaj iz kojeg razloga, mozda student stvarno, mozda naucnici neki ispituju u ne znam kojim uslovima kako se ponasa ko sta picke materine otkud znam pa cak i nasa svest da smo simulacija je deo simulacije sad zapisuje neki majmun gore hmm zanimljivo postoa je svestan te mogucnosti, pa onda realno i religija stvorio bog coveka po uzoru na sebe boga pitaj sto je stvorio sto je dobar je li joj jebem li im majku svakim danom sve sam blizi

Како кара од Радојка?

Како је на Аљасци шта има?

Znate li koga da u blizini Kragujevca valja bosansko gorivo? Ma i da je u Beogradu, opet povoljnije nego ovde da se sipa, pička im materina, benzin isterao na 150.

"E, drugari, zaleđen Dunav, pa je skuplje dopremanje, zato skače cena, ne može tankerima..."
Pa odledi li se taj Dunav majku im jebem nezasitu, je l' još pod ledom, šta se dešava?

pa ti nemoj da sipaš devedes osmicu sa aditivima brate

Da počnem da sipam ulje rafinisano k'o oni piroćanci :D