Prijava

Kod bubanj potoka ha ha ha

Ko od modova je obrisao temu "Takmičenje u veseljenju" pre par nedelja?

Zasto imam reklame i jesam li jedini?

Nash Bridges
kako ne biti horder?

Počni da dijeliš sa bližnjima sve što imaš xD

Celtice daj link onog tvog posta za mrave ili ko ima

Shir Kahn
Zasto imam reklame i jesam li jedini

2017. godina, a ti još uvijek nemaš instaliran AdBLock na Browseru :)

Pa nisam imao reklame zbog palca, tako da mi nije ni trebao ad block

A na drugim sajtovima ti nisu smetale reklame? xd

Samo one sto iskacu pa cekas 5 sekundi da se sklone a ja naivan pa stisnem x prije isteka vremena i otvori mi novi tab,joj joj kako su se samo dosjetili da zarade na klikovima.

Dal prodje nekad kontroli prica da ima 8 kamera u busu i ako ne date dokumenta i platite kaznu da ce vam stici na kućnu adresu?

Isto kao sto prolazi prica da u hemijsci imas kameru i da ce znati jesi glasao za SNS.

Mi navlačimo zavese i ćebe na prozor kad je pomračenje sunca kako to misliš da to sa kamerama neće da prođe?

Hahaha. I to sto kazes. Mene jutros startovali, kaze mi to ja rekoh ok nek mi stigne na kućnu adresu i da se ne svadjam izadjem na sledecoj kad ona za mnom i kaze dajte mi dokumenta ili da zovem komunalce. Rekoh, zovite komunalce i odoh lagano. A pita me kako se vozim bez karte ja htedoh da kazem brm, brm al me mrzelo da se zajebavam Te rekoh nisam vas video inace ne bi ulazio.

Trebao si da je pitaš kakvo mišljenje ima o podrumima

Kao kad mom drugaru kažu da ako ne potpiše da prihvata kaznu od soma evra i godinu dana bez dozvole, nego uloži žalbu, pa mu odbiju žalbu, da će onda kazna da mu se duplira