Prijava

Hehe boh pogresan nalog xD

Ko briše jebene komentare po forumu je l ste retardirani vi?

Ciklon I prof valjda, I meni nije jasno sto

Koj kurac jebote nikad ni jedan mod nije obrisao ni jedan komentar

Нисам упознат ни са чим што је везано за брисање коментара/постова по темама на форуму. Ја сам данас само премештао (закључане) теме како у „архиву”, тако и у оне подфоруме који су настали спајањем два тематски слична виртуелна кутка.

kafa je bre u sklopu čišćenja jedne teme, ništa strašno
pitaj je u pvt jel slatka he he

Ceo zivot radis rmbacis da nesto steknes i deci sve omogucis i onda dodjes sa posla okupas se upalis tv da malo danes dusom i vidis neko ti brise komentare po forumu pa jebem ti i drzavu ovakvu i sve

jel zna neko kako se kaze na ruskom-prihvati prijateljstvo svidjas mi se.saljem zahteve neki ruskinjama vec dve nedelje ali me kuliraju

Imas internacionalno: ADD ME IM BLOCK

THE GREAT PURGE OF VUKAJLIJA FORUM,

2018 AD

hteo sam prvo na ruskom da im se podvucem pod kozu malo.

A-a, ne jebu ti one to. Ruska je to krv.

2018 godina skoro kraj, ljudi jos uvek rade za dzabe na ovom sajtu, ko fol iz nekog prestiza....pa znas kad bi mu premesto u arhive nesto, nek premesti sam ionako je sajt tolko posecen da on sam moze da moderise ovde

Није све у парама има нешто и у премјештању тема

Pezose sto si nervozan

Нема пара, а не ради ништа корисно

jel zna neko kako se kaze na ruskom-prihvati prijateljstvo svidjas mi se.saljem zahteve neki ruskinjama vec dve nedelje ali me kuliraju

Само напиши: Привет. Сука блят. <3<3<3 (Три срца обавезно да види да си Србин.)

И добијеш одмах плаћену авионску карту за Москву.

U pravu je Pezos. Ja se divim kazanu kako vam je uzimao novce da budete ktitori lol.

A posle vas ubedio da je kul raditi za džabe na sajtu koji je profitabilan..za njega. Hahaha