Prijava

Rđavom kurcu i dlaka smeta.

ne znam koji vi live tv serbia koristite,ali na onom koji ja imam ima sve.kao da imas najjaci paket iz sbb i mts zajedno.babrajte po tome.ima 3 izvora da tako kazem koji uvek rade.retko ja to palim sada vec.prsietako sam komp na tv,a tu imam eon.eon je mama.e,da eon ne radi na mts netu.tj.radi ali ne rade sport klubovi i jos poneki jaci kanali.hbo,sinestari...

Radi. Nije radilo pre ali sada radi

Imam mts internet i eon od druga(sirotinjska spika) i sljaka sportklub najopustenije

Jel se stvarno kosmopolita otkako nema modova uopste nikad vise nije se pojavila na sajtu...a tolkim ljudima je pretila kako zna sve o njima i kako ce ih unistiti ako joj se samo neko obrati

nema vremena sad, mora da mesi 'leba
bila je sa duplog
dobra ti gramatika, ko ciganče sa najlona

prestani da nosis sandale na carape jadnice

Ej a kako se računaju koeficijenti na nivou kontinenata, tako da i u basketu i u fudbalu Evropa ima najviše predstavnika uvek. Ili je to zbog popularnosti sporta.

Ne mogu da zamislim da Ozil npr i Klose daju golove za Nemačku misleći: "tooo, sad će evropa da ima 10 predstavnika na SP, igramo za Srbiju a ne smrdljivi Surinam"

Šta ako je motiv najjačih selekcija evropskih u fudbalu zapravo pripadnost i lojalnost kontinentu a ne savezu matične države

Interesantna tema cekam ostale da se ukljuce u polemiku

Koja je fora sa ovim čikn burgerom, nisam skapirao. Treći video valjda.

https://www.facebook.com/guyhumorofficial/videos/229377037972379/

Pa dobili su ciken nagetse umesto ciken burgera. U zapadnim zemljama imas tih sranja mali milion a sve je pilece belo u prezli ali njima to nije isto, ciken filet ciken burger popkorn ciken kuglice od piletine. Oni su narucili da bude u komadu a dobili u brabonjicma pa su frapirani znam da si tako shvatio nego nisi hteo odmah da kazes da ne ispadnes seljo.

Evo sad cu da ti objasnim. Bubuljicavi amer koji radi sklapanje sendvica pogresno je stavio male komade umesto velikog komada jer ima 16 godina a ovi iz kola su posle trazili sefa smene. Bila navala pa je ovaj stavio sta ima gotovo kad je video tetovaze od ove dvojice na drajv inu.
Kako bi se ti osecao da narucis pljeskavicu a dobijes tri prstena od mlevenog mesa i jos da ti stave dve polovinke luka umesto naseckano. Olajavao bi tu cevabdzinicu po celom gradu i trazio nazad pare nakon jedenja a ovamo se iscudjavas amerima.

Ok brat. Mislio sam da ima nešto više od toga.

Ma mislio si ti moj kurac XD

Pa tri čiken nageca ima više mesa jego jedna čiken pljeka, tako da bolje je

Čiken naget kao deca igrali smo se

Jedem mek češće nego što bi trebalo, što se vidi na mojoj kilaži jelte, i prijatnije se i zdravije osećam sutradan kad prethodno icepam pola flaje viskija i celu paklicu kamela, nego kad taj dan pojedem nešto u meku i pijem vodu samo. Stavljaju unutra kontrolne šipke reaktora 4, ja ne znam šta je ono