Prijava

Trkački filmovi kao deca igrali smo se

Jel moze neko da mi objasni ukratko kako ide slanje pejpalom? Kolike su provizije itd.

I koja je najbolja opcija slanja novca unutar zemlje?

nek mi neko objasni kad neko prodaje auto, npr evo sad 1000e, i kaze moze zamena al u zameni je 1300e!!!
a ja imam auto nebitno 2000e....i sta sad on ocekuje kao da menjamo, al da ja ne kazem onda pa ok i moj je u zameni onda 2300? ne znam dal sam gluplju stvar u prodaji video

mozda je gluplje samo ono ZA OZB KUPCA MOZE POPUST, pa naravno da cu da kazem onda da sam ozbiljan i da ti necu onda pristati na prvu cenu glupane

mozda je gluplje samo ono ZA OZB KUPCA MOZE POPUST, pa naravno da cu da kazem onda da sam ozbiljan i da ti necu onda pristati na prvu cenu glupane

Haha bas tako.
Ko god dodje sa parama taj ti je potencijalni kupac a ko nema pare dzabe i da ku korigujes cenu kad pare nema.

Jebeni "ozbiljni kupci" daj pare i da te vise ne vidim jebe mi se ko si i sta si

Trrba mu kes ali ako druga strana insistira na zameni onda mu nije lose ni tako ali da poveca za 300e pa kako mu odgovara. Ozbiljan je kupac onaj koji ima kesa i odma placa.

Ima ljudi oce da plate na rate ili sad nemaju ali imace za mesec dana da ih cekas. Ima svakakvih budala.

pa dobro on poveca 300e, al onda i moj auto u zameni vredi vise...

Nema s tobom rasprave ti si kompletna budala.

Može li mi neko naći sliku "Crnogorske erotske priče", riječ je o knjizi koja se nalazi na rafu.

kakva se ovo elektronska muzika cuje

Da li zna neko kako se zove domaći film u kom Goran Sultanović igra beskućnika, uzima neke pokvarene ćevape iz kontejnera a ujutro ga prijatelj pronalazi mrtvog u kartonskoj kutiji gde je već živeo? Samo toga se sećam, bio sam baš klinac kada sam to gledao pa ako neko zna hvala mu do neba.

To je serija Siniše Kovačevića: Gorki plodovi

Hvala ti do neba buraz!

Znam i ja sam gledo tu seriju kao klinac baš je do jaja depresivna ali skroz realan prikaz društva u Srbiji.

proizvodjaci putera (maslaca) na ex yu podrucju?

ako oces bas domaci, moze blenderom da se napravi lako

ne mogu da napravim 1200 tona blenderom

jebi ga, onda ti treba imlek. pri cemu ne znam da li i oni imaju toliko proizvodnju.