Prijava

Sto ste oterali bombasa sa sajta

Hahaha Kaizen zatvorio Bombaš temu strah ga da ga ne tuži.

Elem, mene boli kurac za njega kao što me je boleo i pre ovoga. U stvari lažem. Boleo me je kurac, a sad mi je baš gadan. Lik sedamdeset sedmo godište do pre neki mesec kačio slike majke i sestre fotošopirane sa spermom nekog rendom klinca iz Bosne koji je preko dvajes godina mlađi od njega i sad prosipa priču "jadan ja". Pritom lik stvarno muž i otac. Šta znam, bilo mi manje gadno dok sam mislio da je neki trol koji se zaneo sa doksovanjem.

tako nesto
i meni je pokusavao da preti kao nasao mog provajdera interneta i samo mu malo fali i adresu da nadje i ja mu posaljem pa se ucutao kao slina
slavisa slina

Jel moguce
Pa sta si mu radio
Kako neko moze da trazi neciju adresu da mu posalje bandu zbog uvreda i to jos na internetu
Pod kojim je brojem zavedena ta dijagnoza da covek ne prihvata nikakvu kritiku, diktatorski sindrom
Izgleda da je istina ono sto sam ja prvi govorio da je on malo lud
Mislim mozda i nije samo se pogubio ne prica svoj jezik ali nije on mali ne treba opravdavati. I na kraju stvarno blokirana tema da li je moguce kao da ga je to sad spasilo.

Apsolutno opravdana bila tema. Ništa jače nego silovati siledžije poput Bombaša. Plus nisam znao za ovo da je ovde kačio privatne fotke članova i njihovih porodica, za tako nešto po njemu treba kenjati najbrutalnije.

ima onih koji ga brane hahahaha
ali totalno je ista stvar doxxovati maloletnog lika i prozivati mu porodicu
i doxxovati bombasa glupog koji ima 50 godina

Jbt, ja sam kapirao da je to za njegovih 50 godina prozivka, jer mi bilo neverovatno da ozbiljan čovek piše onakve odvratnosti i da je onako klinački naložen na ZvezdaPartizan gluposti. Kad ono...

E ja sam mnogo toga propustio izgleda sta se izdesavalo u medjuvremenu, e ovo nisam znao za bombasa jel on mozda robijao vec?Kazes kacio slike majke i sestre fotoshopirane spermom nekog random klinca?E cije majke i sestre svoje li on tom slikom znaci zeli da napadne klinca i da ga lazno optuzi da mu uznemirava majku i sestru?

ко по вама има напаћенију фацу ћилмо или бонби али објективно

bombi fizicki, thilmo mentalno

bombi fizicki, thilmo mentalno

+1
Brine me što se u poslednje vreme uglavnom slažem sa Eruom.

Koliko količinski punite zip, ako ga je ili ako ga neko koristi
U mililitrima, u sekundama ili kako god krenete sa objašnjavate

Ма 3-4 секунде само. Није практично препуњавати јер то свакако испарава временом

Hvala. Tako sam nešto i kapirao, mada sam punio manje sve reko ne treba.

Je li mecka izasla na Sretenje i uplasila se?

uskoro pocinjem da vozim benyinca polazem 25. feb za vozacku i odma krecem redovno da vozim
ako ovde ima nekoga znam da volite dosta avtomobile pa mi kacite neke korisne snimke tipa paralelno parkiranje i tako te stvari sitne koje mogu pomoci novim vozacima ne bih bas da ubijem neciju baku prvu godinu voznje

a jbg kasno polazem ali mrzelo me do sad a imam mazdu benzinca bolje da vozim nego da propada

недостаје динамика између тебе и славише

Hahahha eto dokaza sa kakvim glavama ja ovde obitavam