Prijava

Taman posla sama rec kaze dovoljno posla jos mi to fali.

постоји ли неки посебан разлог за то што је 70% чесама у српским домаћинствима наопако постављено? тј. на плавој страни је топла вода а на црвеној хладна

Pijan vodoinstalater

ako nam kažeš kako si došao do tog procenta odgovoriću ti

Имате ли неке књиге које су вам баш онако отвориле очи и промениле перспективу у животу? Или шта мислите да би свако требао да прочита?

Не питам онако да четујемо, треба ми за неки огроман списак, тако да је џаџмент-фри зоун, једини је услов да је значајно утицало на вас

Četiri sporazuma - Don Miguel Ruiz
Nauka o samospoznaji - Šri Šrimad A. Č. Bhaktivedanta Svami Prabhupad
Naginje na hinduizam ali sve u svemu dobra knjiga, zbog te knjige sam prestao da jedem meso.

Може, фала!

Ако још неко налети нек слободно набаци своје, има места колико оћеш

zbog te knjige sam prestao da jedem meso.

a ja sam zbog hari potera prestao da podjebavam bugare xdd

Džozef Konrad - Srce tame

a ja sam zbog hari potera prestao da podjebavam bugare xdd

Kakve veze ima Hari Poter sa Bugarima?

Valjda u ovim novijim delovima se kao proširi ta priča po celom svetu, pa ima i neka 'škola magije' kao što je Hogwarts i u Bugarskoj, pa su počeli ljudi masovno po svetu da smatraju Bugare ljudskim bićima. Čudno znam, ali jebiga to je moć pop kulture.

viktor krum mi je sladak

Ahaa, Bugari u 21. veku izdejstvovali da ih svet smatra ljudskim bićima. Pa lepo.

brt o čemu ti uopšte, vidiš da se zajebavam?

Neka dodju masoni,mafijasi,direktori,lekari,sudije,visoka vojna lica slobodno da im dam sve sto imam sve do posoednjeg dinara i da odem negde s flasom vode na vodi zivim do odlaska na nebu, meni pare ne trebaju kolko njima.Njima trebaju lepe zene,pare, kola, i sve ostalo meni to netreba.

Ima li ko iskustva s kućanskim aparatima, najprije multiprakticima?

Ako oćeš da melješ Sojine komadiće možeš običan blender XD