Prijava

Како се оно зове онај ћелави што фура деведесете стил и што се бори против система, имао је раније овде и тему?

Е то, хвала!

Нема на чему.

U jebote bas sam se usro za tehnicki
Ja i gambi iskljucivo majbah to je briga vozaca samo sirotinja drzi volan

Šta bre gledaju podizače, kakve to veze ima?
Kočnice, farovi, signalizacija, ručna, gasovi, upravljač. Kaki kurac sad brizgaljke i jebeni podizači?

Jedan proba apsilutno sve da li radi, drugi snima kamerom. To su novo uveli.

I ako ti ne radi zadnja brizgaljka padaš tehnički. I imaš 3 dana da popraviš ili opet plaćaš tehnički, po novoj ceni od 6-7 hiljada.

Ok, konkretno meni podizač na suvozačevom mestu neće da spušta ali hoće da podigne a na vozačevom isti prozor i diže i spušta i sad ja kao moram da saniram to u roku od 3 dana inače odoše 50+€ za novi pregled jel?

Ma sviraju kurcu, ko još gleda te gluposti. Na kraju krajeva, ako je ova lopovska država donela i ta picajzla na kvadrat picajzle pravila, nađeš nekoga ko ima isti auto u istoj boji pa nek snime njegov umesto tvog.

Jes Stalker, tako su barem rekli meni sad za petak.

Pa meni će trebati oko 100 000 po kolima da registrujem
Preljepo

Brate, žena mi oprala majice, i to one "za napolje" a ja da ih izvadim iz mašine, jer ona i klinac otišli kod njenih.

I ja to zaboravim 3 dana. Navukle neki miris na buđ. Oprane opet, ovaj put izvađene na vreme al opet se osete ukurac.

Mož li se popravi to, baš mi žao voleo sam te majice.

probaj ručno da ih opereš

Stavi ih u vrelu vodu sa sodom bikarbonom trebalo bi da pomogne

Massive respect za promenu nadimka Trifors, ok lik si iako si poremećeni antivakser LOL

Kaizen je bas debil sto nije stavio LOL na kraju.

Mora da ima ograničenje broja karaktera LOL

oćemol testirat tu teoriju?