Prijava

A ne važi se to je arapski, mi pričamo o ljudskim jezicima

https://ibb.co/XCbppf6
Ne znam šta je razlog al bolje išta nego ništa

pa jest arabski al je ipak najduži znak jbg

Mrzim arapski jezik i indijski,gade mi se.

https://www.facebook.com/717485268307882/posts/4266312236758483/

Šta se desilo sa ovima, baš su u naletu bili, milion pratilaca na FB i od februara muk.

kakve su šanse da ti definicija prebaci 30 glasova na današnjoj vukajliji

Oni sa krdom pratilaca mogu da prebace, ali neshvaćeni i novi članovi teško mogu da prebace 30. Ustvari zavisi, ako okačiš do jaja defku i nema te jedno 10 godina na vukajliji, uloguješ se i vidiš prešla 35 glasova i, ne nužno, odabrana.

sad nažvrljah nešto posle dužeg perioda, baš me interesuje kakav će odziv biti

A čekaj zašto hoćeš da u 2021. prebaciš 30 ocena na definiciji, odakle uopšte potreba da ih objavljuješ nakon dužeg vremena? Pitam jer mene to nimalo ne vuče, pa mi nekako nepojmljivo

ne želim da prebacim.. čak ni onda kad je vukajlija bila na vrhuncu, ni tada mi nije bio cilj da imam veliki broj ocena, samo mi je bitno da ono što napišem ima određeni kvalitet.. interesuje me broj ljudi koji i dalje koristi vukajliju u cilju pisanja/čitanja i ocenjivanja definicija..

u slobodno vreme volim da pišem, kako prozu tako poeziju, te tu nalazim volju za pisanjem definicija, nema nikakve potrebe.. kad god imam slobodnog vremena, volim da dam doprinosa vukajliji..

Aha to je onda iz umetničkih sklonosti kapiram (Y)

Opa, pa skupi sve to ako si dovoljno napisao i odnesi da ti štampaju neku zbirku pesama, kako već to ide.

Stvarno ne vidim poentu da to radis na ovom raspalom sajtu, koji je izgubio dve trecine sadrzaja zbog sujete i kompleksa jednog coveka... Ja licno nemam motivaciju da pisem, nema popularnosti, pluseva, cemu onda, za publiku od 30 forumasa. Da su ostali posteri i reakcije bilo bi ovde i mnogo vise ljudi i bilo bi daleko kreativnije mesto, koliko je meni ideja za dobar poster i reakciju sinulo od kada su ukinuti, a nemas gde da ih napravis, i mnogim autorima garantujem isto... Kakav upisanko treba da budes da bi ti smetao poster sa tvojim istina odvratnim likom, ali uz prigodan i duhovit komentar... Verovatno je tu video negativnu propagandu pa su proradili kompleksi jos iz osnovne kad je bilo "aj sa nama u wc da te sutiramo malo" a moci i uticaja na pretek i eto katastrofe... Isto tako su napredni razorili i sve druge sfere u drustvu. Pogledaj novine, televiziju... Naprednjaci su nas unistili u svakom smislu

Brate ne kapiraš poentu pisanja, nije poenta steći slavu i pare od pisanja, kao što rade mejnstrim pisci i muzičari, poenta je ostaviti sopstvene misli nekim novim generacijama, koje će izvući neku poentu iz toga, shvatiti nešto, naučiti nešto novo i imati nečiji primer, bio loš ili dobar kao odrednicu kako će se oni ponašati i eventualno izbeći greške predhodnih generacija. Mada, život piše romane a ljudi čitaju stripove. Dobro sad pričam generalno za ozbiljnije pisanje ali Vukajlija će verujem da pretkne još koju deceniju, i postoji šansa da možda živne opet, praktičan je i pregledan forum što je nešto što drugim forumima manjka i neke nove generacije otkriju brda i brda autora i definicija. Jer nema veze što je "propala", neko će je otkriti i podeliti sa krugom prijatelja i voala.

Opa, pa skupi sve to ako si dovoljno napisao i odnesi da ti štampaju neku zbirku pesama, kako već to ide.

ima baš dosta materijala, ali ne bih to radio.. mogu ti eventualno proslediti par primeraka u dm, ali ne bih ništa ozbiljnije radio..

@stratimir, ne znam o čemu se radi i šta stoji iza tog ukidanja postera i reakcija, ali bih baš voleo da saznam posle ovog komentara..

Prosledi molim te meni ja sam veliki ljubitelj poezije

ima baš dosta materijala, ali ne bih to radio.. mogu ti eventualno proslediti par primeraka u dm, ali ne bih ništa ozbiljnije radio..

Može, pošalji da vidim šta si pisao.

Sta stoji, stoji aleksandar vucic i napredna masinerija botovskog jednoumlja, posteri i reakcije su ukinuti zato sto su, iako bezazleni, smetali imidzu pickoustog i njegovu nameru da pokori i srpski internet i sa njega ukloni sve sto moze da mu obori rejting. Nama kajzen nikad nije odgovorio koji je tacan razlog ukidanja postera, ali smo nanjusili otprilike da su sendvicari u pitanju. Jednom je negde napisao valjda da je prodao autorska prava nekim nemackim novinama koje ce ih prevoditi i stampati na sta je reakcija naravno bila napusavanje botine kajzena kurcinom jer misli da smo budale, tad smo i provalili da SNS stoji iza toga a kasnije je i Agilni to potvrdio iz nekih svojih izvora