Prijava

Pitanje za smoklju

skinuo sam forza horizon 3 codex, sve extraktovo i krekovo. stisnem na ikonu sa start menija stoji 20sec i to je to. nece pokrene a ne daje nikakvo objasnjenje. jadno mi dilitujem sve skidalo se celu noc

Fali ti neki .dll fajl vrv

da jbg nista ne prijavljuje nema sanse provalis uzrok. samo ne otvori dalje. los krek nabijem ih

Možda ti antivirus sjebo neki fajl, instal i krek ponovo sa suspendovanim av

Nemam av, samo win10integrisani defender. Gledao history nista nije u karantin bacio

Jel vi imate stranu 2 PVT-a?

tamo su svi seksi cetovi

imao sam i ja nekih problema sa codex repackovima, instalirao sam borderlands 3 (velika greška), i samo krešuje nakon intra. probaj neki drugi repack, tipa fitgirl ako ima, ali fitgirl ga toliko kompresuje da će se instalirati jedno 3 sata.

Ok.
Izgl ima veze sa win verzijom.

ne znam tebrex, ja koristim win 8.1, koji ne podržava directX 12, a forza horizon 3 radi samo na 12, pa nmg lično da isprobam. ako si apdejtovo desetku, trebalo bi da radi, što znači da je codexov rip kurac, jer fh3 je iz 2016, trebalo bi da imaš sve potrebne dllove i te kurce palce već prisutne.

Forza Horizon ne vredi da se igra piratska verzija, masivna online igra, kupi lepo ko covek pa igraj, koliko moze da kosta trojka sad, 30 evrica

da, skinuo sam bio i 5icu ista scena bila. ne vredi codex repack. mora drugi

galantni tnx ali ne kupujem igrice, to mi je van codexa

pustam da se skine pa isprobam.

citao sam oko ovoga, ima neki kreš zbog win stora tobož. nubovi kazu treba da se ulogujes u win akaunt pa onda kao hoce. budalastine. masovna pojava

da je krekovan kako treba, ne bih se trebao ulogovati.

Šta ste utihnuli noćas, šta vam je

Možd se prave da imaju društveni život pa neće da se javljaju

Celt otpevao neke stihove

Pametnom dosta

Sara jo dominira ili ajkula?

Pa pobediće Sara, ali ima još par kvalitetnih pesama za radio.