Разноразно питање

  1. Razmišljam o tome već neko vreme - rodjak mali mi je bio četvrti u kendu u Evropi, posle je nažalost odustao. Došao kendo sensei u selo od 1500 ljudi (kakva ideja) i ispostavilo se da je ovaj vanserijski talenat, krenuo bio iz zajebancije skroz, posle prekinuo zbog škole. Ko zna za šta smo sve talentovani a nikada nećemo saznati.

  2. Usrecio bi se u pm sto ima talenta za kendo..

    Profitabilniji bi mu bio talenat u tapaciranju nameštaja.

  3. Brate mnogo odajes kviz vajb opet. pita te covek nesto konketno, odgovor:

    Razmišljam o tome već neko vreme - rodjak mali mi je bio četvrti u kendu u Evropi, posle je nažalost odustao. Došao kendo sensei u selo od 1500 ljudi (kakva ideja) i ispostavilo se da je ovaj vanserijski talenat, krenuo bio iz zajebancije skroz, posle prekinuo zbog škole. Ko zna za šta smo sve talentovani a nikada nećemo saznati.

    Ajde, bacas kamenje, pokazi sta umes ti. Da vidimo sta pravi taj talent, 300 talenata razvio za mesec dana, sta sad se jebes sa tim celi zivot.

    Bukvalno si rob onog dunning kruger efekta, gde mislis da kad ulozis malo truda u nesto popnes se na vrh sveta, a sve sto jesi si kvalitetni amater.

    jbt koji si kweez.

    K W E E Z
    W
    E
    E
    Z

    mozda i definisem.

  4. Deer God
    Не знам јел само мени некако океј ова победничка песма. Није да ломим чаше уз њу, али бар је аутентично, памти се, чак и ако не готивиш. Мислим од свих песама ове године, само она и онај ћелави су оставили неки утисак и сећам их се.

    Brate iskreno meni je pesma ogavna, i to ne samo iz onog kontraškog edži svi gotive a ja pljujem hipsterluka, mada ima i toga naravno da ne lažem, ali jednostavno u muzičkom pogledu mi je pesma očajna, neinspirisana, previše kvazi-intelektualizma i tobožnje ogorčenosti i zgađenosti sistemom i stanjem stvari, na jebenom festivalu koji je finansiran od strane i radi održavanja istog tog sistema. Ne može nikad neka evrovizijska pesma da te dodirne (gej) na način na koji će to učiniti neka legit pesma, kad ti uvek u malom mozgu stoji da je to sklepano kako bi se išlo na neki šminkerski festival da bi se jela neka govna i slao virtue signaling bez neke suštine. Ako je već takav festival u pitanju, šalji brate onda ono što estetski izaziva najviše balavljenja (sarina bulja), a ne da tupiš kurac tu nekom fejk alternativom.

  5. Usrecio bi se u pm sto ima talenta za kendo..

    Bi ako bi Japanci dozvolili da postane olimpijski sport i ako bi negde uzeo medalju, za šta je realno imao šanse. Mada bio je jedan klinac odavde malo mladji, što je daleko više obećavao - ne znam šta je sa njim sad. Vuk da je uzeo bronzu tad a ne četvrto dobio bi 5000e, što za klince nije loše.

  6. Keltara: dobro Melke pokaži nam talenat
    Melk: u mene mali rodžak BIJO četvrti u Evropu u svoju kategoriju u mačovanju bambusovim mačovima

    BURN, keltaro. Al se ispišo po tebi.

  7. Jeste li primjetili da nema Care od osmog marta?

  8. Param Parchard
    Vuk da je uzeo bronzu tad a ne četvrto dobio bi 5000e, što za klince nije loše.

    Не постоји уопште никакво четврто место у кенду, или испаднеш у четвртфиналу или освојиш макар бронзу и не би добио ништа од новца а не 5К евра јер већ је било такмичење овде за клинце и јуниори су узели злато пре три године у Београду када је другар (повремени репрезентативац у кенду) волонтирао па су добили керову курчину од новца, а и за тимско сребро, са истога, исто курчина.... А од успеха клинаца, девојке имају тимско сребро, и једна је девојка била бронзана и мушки јуниори још имају две бронзе....

  9. Hoćeš reći da je Melk...PRETERAO u svojim doživljajima?
    Da gosn Melk možda malo baroniše?
    Nemoguće.
    Odbijam poverovati.
    Ima li išta više smisla?
    Je li Zap uopće doktor?
    Je li ovo stvarnost ili neki zao matriks?

  10. Нисам мислио да баронише овде већ да му рођаци баронишу, јер увек има родбине која сере - знате мој малиша је спец одличан и преталентован у (унеси рандом ствар), али није хтео да настави а био би шампион галаксије у томе....

  11. Il kosio il vodu nosio...

  12. Neka preporuka za tv stanicu da ide inkognito da ne smeta dok se gleda, da ukrasava prostoriju svojim prisustvom, lepi kadrovi normalni tonovii bez spama a da nije radio stanica preko tv?

    Imal preporuke?

  13. Solidno pitanje brt, valjda ce pomoci dobri ljudi

  14. Ako se traži audio MTV 80's. Za video sranja, ona klasika, nat geo, animal planet, bbc earth itd itd

  15. Bbc eart modz da prodje ovo animal je jbg foka n konj sere mrda repom nije prizor.

    Obj i pitam zato sto su i ti doc kanali pregovno spam govno postali.

  16. Cekaj caro, da li sam te dobro shvatio;

    Treba ti neki kanal da se vrti u pozadini dok ti radiš nešto, onako da ukrašava prostoriju, da nije ugašen tv a da opet ne moraš da ga gledaš ali da se vrti neki fin prizor na ekranu?

  17. Da ali da kad pogledam bude nice and calm

    Kao recimo spot od abbe fazon al bez reklama i spama

  18. Hahaha koliko dobro pitanje zapravo mada nemam neki konkretan odgovor, imas na yt one stress relief relaxation videe, pusti ih stomatolog kad odem da blenem u njih dok čeprka po zubu

  19. Tv je bukv postao izvor histerije u kuci. Sto neki mudar tip rekao tv sotonin oltar

    Bukv ne gledam tv al imam tri tvea.
    Ne koristim pretplatu ni na sta, sve preko neta, imam pass za sbb na dva androida od prijatelja nema sanse da bi platio.

    Tri skrina i fazon nemam sta pustim da ide lepo kao onaj demo video u radnji. Bukv tako nesto mi treba. Eo malo gledo bbc earth ok kadrovi medjutim nakon tri min uleteli majmuni sad mtv 80 ok zvuci al nisu neki prizori

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.