Prijava

Zajebava se, vidis ovo “lessness”, less i ness dva nespojiva suffixa

Ili ipak može, sjetio sam se riječi “selflessness” ne znam jel pogresno to

Nesto tipa mob mentality/herd mentality/group mind? Stvarno se koriste izrazi, nije Melk engleski u pitanju

Hive mind bi isto bio ok termin, mada malo previše negativnih konotacija, dobro me podseti muyo.

Ima li grafičkih dizajnera ovde? Imam razmerno jednostavan logo koji bi trebalo prebaciti u vektore ali ne razumem se kurcu ništa u to. Koliko se to plaća i može li se to sam? Oni online besplatni alati su kurac.

Papet Master je to i mislim da uzima 250 dolara

дајте ону листу људи који су сад пред изборе подржали владајућу странку
мсм на оне познате личности музичари глумци итд чуо сам да постоји тај списак има гомила људи

Koliko su bolesni ljudi, sta vas briga za koga je ko glasao da li ste normalni

Zamisli pravis spisak ljudi koji su podrzali vladajucu stranku pa to je njihov izbor iz ko zna kojeg razloga

јбт очи ми испадоше

Oni su javno dali podršku, ne branim ja nikome da glasa za ovaj ološ pod primoravanjem ili iz bilo kojih drugih pobuda, ali kada već oćeš javno da aminuješ bagru, onda budi svestan da si žigosan. Kada bude došlo vreme da se zna ko treba da visi na banderama. Ipak, ne sekiraj se ti mnogo za njih plingbu, nemaju razloga za brigu, pravda ne postoji.

Sano da napomenem da niko nikada neće odgovarati ni za šta tako da opušteno e

листа ових академаца је потпуно небитна углавном анонимуси које знају само људи из струке а не би ме чудило да се пола њих сукља по телевизијама тј по јт каналима оних к1 н1 а1 емисија

дадо полумента хахахаха

pravda ne postoji.

Slažem se, socijalni konstrukt, nego ono ko ih jebe druže ako počneš da stavljaš metu svakom uvlakaču, shvatit ces da je to sizifov posao jer generalno na ovim prostorima narod voli da se uvlači okoristi za sitan interes zato nikad i nema promjena neki, u sustini većina su pokvarene poltroncine beskicmenjacke isti ti kurac koga god podrzali jer to je trend sutra ce podrzati drugu vladajucu stranku

nego ono ko ih jebe druže

Slažem se i ja u potpunosti, nisam ja sastavljao listu, nego dobro je da postoji, da budu svesni negde u malom mozgu da će to što su uradili večno da ostane nekome na dohvat ruke u nekom kutku interneta, pa ako imaju neku savest ili nešto, a nemaju, da ih onako malo kljucne noću pre nego što utonu u miran san, a neće.

Jbt prvo ime koje sam pročito sa spiska Milomir Marić, novinar haha