Разноразно питање

  1. Ouvaj, pre nekoliko dana sam promenila boju pozadine na Vukajliji, ali još uvek se nije izmenila

    Zavisi da li je legla uplata, od banke do banke je drugačije :)

  2. Шта људи виде у овом кретену, зашто се толико одушевљавају њиме? http://fotkica.com/imgs3/1_671915817_rrrerer.jpg

  3. Шта људи виде у овом кретену, зашто се толико одушевљавају њиме?

    Ко ти је тај?

  4. Gojko Velicanstveni. Idiot neki, pravi se smesan.

  5. Ja sam samo na Vuki čuo za njega, a pojma ne'am ko je taj i na kom serveru živi....

  6. Zavisi da li je legla uplata, od banke do banke je drugačije :)

    Aj, videćemo, Nato, valjda će se promeniti ubrzo. :)

  7. smorka megatronka
    Ouvaj, pre nekoliko dana sam promenila boju pozadine na Vukajliji, ali još uvek se nije izmenila iako sam pokušala ponovo, samo dugmad za opcije. Mislim, nije da mi nešto preterano smeta, čisto me interesuje da li neko ima sličan problem, pošto mi se čini da od tad i malo sporije čita sadržaje (nego obično).

    Пробај ово, одушевио ме Костић, имаш опцију да ставиш линк слике са нета, и ето ти позадина по вољи..

  8. Imam i to, Bee, neg' sam 'baš tela da mi bude onako ljubičanstvena, dobro si me podsetio da tu treba da menjam, sad radi kao zmaj. :)

  9. Može l' neko da mi preporuči dobru komediju (ne romantičnu :s)?

  10. http://www.imdb.com/title/tt0186045/
    Мени ова врх, мада није за свачији укус. Скоро сам гледао па ми паде на памет.

  11. Imas temu Dakle, filmovi pa trazi tamo.

  12. http://www.imdb.com/title/tt0186045/
    Мени ова врх, мада није за свачији укус. Скоро сам гледао па ми паде на памет.

    Fala, evo pustila sam, videćemo valja li čemu :)

  13. Jel sok od zove ima neke lose efekte? Tipa ako se pije u velikim kolicinama, moze da izazove impotenciju.
    Meni rekla od druga devojka da moze. Ne znam je li to istina ili ona samo hoce da stane na put mojoj sreci.

  14. Не мож' бре импотенцију да изазове, него ваљда нешто проређује семе или тако нешто, па теже ПЛОДИШ, али у принципу све нестаје кад искулираш са соком. Тако сам ја чуо.

  15. Ako ti se pije zova, pij fantu sa ukusom zove za svaki slucaj jer u njoj nema zove, a ima ukus zove.

  16. ne jebote ker ne zova idem da se ubijem

  17. PuppetMaster

    Jel sok od zove ima neke lose efekte? Tipa ako se pije u velikim kolicinama, moze da izazove impotenciju.
    Meni rekla od druga devojka da moze. Ne znam je li to istina ili ona samo hoce da stane na put mojoj sreci.

    Ja sam jednom 1978, kao klinac od 10 godina, pio taj sok od zove...i jeste zajebana stvar.
    Sad je počeo da deluje pomalo...

  18. Могу неком моду да пошаљем голо дупе у гифу (не моје, мада да, јесте, моје је невероватно секси) и да ми он каже је л' то прикладно за рекацију. Мсм тај степен голотиње?

  19. Pošalji Mesalini, nemoj meni molim te ko Boga...

  20. Хаха, па можда ти помогне са тим проблемима од зове. хД
    Не смем да шаљем док ми не каже, помислиће свашта. :Р

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.