Разноразно питање

  1. Zna li neko kako se zove ova pjesma od pocetka sto ide u pozadini
    http://www.youtube.com/watch?v=LfSjyhDeSKo

  2. Jel zna neko kol'ki je prosečan prosek na vukajliji? Mislim ono, jel ima moderator mogućnost da to negde vidi, znam da je pre Stićko izbacivao neke statističke podatke?

  3. Sede, hvala i od mene, imam sačuvano samo zadnje 3 epizode.
    EDIT: nekim autorima je ova saga napravila bolju reklamu, nego da im je defka odabrana. lol

  4. Jel zna neko kol'ki je prosečan prosek na vukajliji?

    Poražavajući, najverovatnije.

  5. Ako pinokio kaže: Sad će da mi poraste nos !

    Šta će se desiti ?

  6. Šerloče, ako te pitam da ti ga metnem u rč, da li će odgovor na to pitanje biti isti kao i odgovor na ovo?

  7. Sipan: Hej stari! Pogledaj ovo. Nikla mi je bulka iz čvabala! Ante: Isuse! Kakva kučeva srića.

    Hahaha, ovo je toliko dobro...Zašto ste prestali sa ovim?

    EDIT: A SIPAN se zove čovek, hahaha....

  8. Hahaha, ovo je toliko dobro...Zašto ste prestali sa ovim?

    Забранили нам коментарисање, и нису нам одобравали дефке а са фб групе нас избацили. КОХОРТА ОСИЈЕК!

  9. Ajme! Katastrofa!

    Žalim, ali stranica koju ste zatražili nije moguće pronaći! Ili je URL koji ste utipkali ili slijedili netočan ili pogrešno napisan.

    AJME! Ne prihvatam to, hoću da pišete svi i dalje pa da se priključim.

  10. Hahaha, sad čitam sa one teme, predobro je.
    A izgleda su i temu našli, većina definicija je sklonjena.

  11. Па особа која је основала Жаргонаут има акаунт овде.

  12. Ko je to Devetare?

  13. Meni Petra ni jednu nije objavila...

  14. Ako pinokio kaže: Sad će da mi poraste nos !

    Šta će se desiti ?

    Već sam ti objasnio, desiće se ono što on misli da će da se desi.
    Dakle ako je Pinokiu ovo prvi put da kaže tu rečenicu, onda će mu nos stvarno porasti jer on ne zna šta će se desiti, ergo laže.
    Drugi put, on već očekuje da će mu porasti nos, pa zbog toga ne laže kada kaže "Sad će da mi poraste nos!" i onda mu nos neće porasti.
    Ovo sve pod uslovom da i Pinokio nije razmišljao o problemu...

  15. Meni Petra ni jednu nije objavila...

    Ni meni isto, a imao sam nekih finih, steta sto ih nisam sacuvao za negdje drugo.

  16. Ouvaj, pre nekoliko dana sam promenila boju pozadine na Vukajliji, ali još uvek se nije izmenila iako sam pokušala ponovo, samo dugmad za opcije. Mislim, nije da mi nešto preterano smeta, čisto me interesuje da li neko ima sličan problem, pošto mi se čini da od tad i malo sporije čita sadržaje (nego obično).

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.