Разноразно питање

  1. vesnam
    Zna li neko kako se zove onaj crtani kada vilenjaci donose cipele siromašnoj djeci? Ne mogu da se sjetim.

    http://www.youtube.com/watch?v=ynD6r9VodU4

  2. To je to, Šerloče. Fala. Evo pola sata tražim po jutjubu, nikako da nađem. Kako je to dobar crtani...

  3. Одличан, мада ме је онај зликовац што краде злато вазда плашио кад сам био мали.

  4. "Irska, mesto gde Mesec ljubi stene.."

    Lolok, kako dobar crtani brate. Nostalgija :)

  5. Ја сам се ко клинац плашио тих вилењака лоло

  6. Dzankee
    Bushido picka? Decko, on je najjaci lik ovde..

    vidim da je nastala mala zbrka, busidu je rekao da je kreten. lami je rekao da je picka.
    mada nije da ima neke veze....

  7. Može li neko da mi kaže, tj. da postavi video, kako se zove jedna od najpoznatijih afričkih pesama? Bila je baš u mnogim filmovima, između ostalog i u Krvavom dijamantu (njega sam poslednjeg gledao) pa htedoh da je opet čujem? Nije ova, iako je i ova mnooogo dobra. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=9dm0MquywPw

  8. Мени треба неко ко зна цигањски, тачније, да ми преведе ово КУРЧЕВА МЕДАЉА на почетку песме:
    http://www.youtube.com/watch?v=Dwp5-mzNQ3I

  9. @BlakeGriffin

    Idi na IMBD imaš za svaki film muziku koja se koristila pa kucaj nazive na tjubu i naći ćeš. Ja tako radim kad čujem psemu u filmu a ne znam kako se zove, krenem redom pa nađem.

    EDIT: I okači je ako nađeš, ova mi je gotivna što si je sad okačio pa bi da čujem i tu drugu.

  10. 'Ladno je nisam našao. o.O Možda zato što ne ide cela, ali opet... Pu.

  11. Molim da mi stariji članovi ( bar godinu staža na sajtu) daju ozbiljan odgovor na pitanje.
    Elem, koja je to fora da ti drugi autor komentariše defku izrazima:
    dobra/odlična/super- od mene plus
    a krnu ti minus?
    Siguran minus jer se stanje ne menja 10 minuta pre te osobe, a ni 10 minuta posle.
    Šta činiti? Da li je hejtovanje legitimno u toj situaciji?
    Ako daju minus, neka kažu, čemu laganje? Nikom još nije pala kruna sa glave ...

    Haha, ja ovo znam da radim kad naletim na neko baš sranje ili patetiku, a juče napišem komentar na jednu definiciju "dobro ti je ovo +" pa onda ocijenio, a ono nijedan plus nema hahaha. Jebiga, smiješno mi.

  12. Šta znači "чумачечи", ruska riječ je u pitanju.

  13. Da nisi mislio na "сумасшедший", što znači lud? Čita se "sumašedši".

  14. Čumačeči piše, ne znam.

  15. "То је смешно повећање, или само луди Фреаки пролеће у једној речи"

    Fala Gugl, sad mi je puno jasnije.

  16. Малко сам прогуглала, значи исто "луд", само је нека спрдња (из неке пјесме). :)

  17. Kad se prelazi iz jedne mobilne mreže na drugu (sa dopune na račun) naprimer sa MTS na Telenor, jel može da se zadrži 064 početni broj?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.