HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Evo jedan predlog. Bilo bih dobro da oforimiramo još jednu ekipu. Rivalsku ekipu HaxBall savezu vukajlije. I da svake nedelje imamo derbije u 20:00. A posle možemo i ligu da formiramo . Think big ppl :D

    Ovako.. Ekipa će se zvat H.B.M.C - HaxBall Milka Canić ...

    Grb :

    http://img203.imageshack.us/img203/5319/grbl.png

    Dresovi ( dresovi su još u prototip fazi, moguće je da ćemo igrati goli ). :

    http://img196.imageshack.us/img196/1285/dresovi.png

    Prijave šaljite meni na pm ili ovde javno... Uslovi:
    1) Imate neko iskustvo
    2) Barem jednom ste drkali na Milkino ''Dobro veče'' ...

    Ja msm da je dobra ideja.. Jer u ovaj vaš savez teško se ulazi...
    Pozdrav...

  2. Објавите резултат и листу играча

  3. Ja sam protiv jer planiram da istmpam prvi dres vuke prvom prilikom pa da mi ne bi to propalo... :)

  4. Ja bih u tu Milka Canić ekipu

  5. Ljudi , ja ovaj profil do sad nisam koristio , elem Dzimi me banova spontano , pa je vreme da ga iskoristim da nesebicno podelim ovaj komentar .
    @Dzejms Bond
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA
    Prvo vec postoje timovi , ali je to utihnulo .
    Drugo , ideja je totalni fijasko .

    Potpis Bioshocker , kralj kamere .

  6. Zar i ti sine Brute Bojane ?

    Nema još igrača, ko hoće , a ima neko iskustvo nek se prijavi , pa ćemo videti, lista će se objaviti ako i kada se bude prijavilo i ''regrutovalo'' preko 11 ili 11 igrača...

  7. Pa ako je utihnulo ajde da oformiramo nešto bolje... Jel su ti timovi imali grbove i drkali na Milku Canić ? NISU ! Zato su i propali...

    Dupli Nalože, smatraj da ti je prijava uzeta u razmatranje :D A da ćeš 90% biti primljen...

  8. Nemoj ti da spamujes temu dok sam ja banovan 24 sata , jasno ? :)

  9. Pazi nije ni toliko losa ideja al ako ostane i stari savez sa onim dresom! :)

  10. Naravno Bojane, si ti pročitao čoveče šta sam ja pisao ? Pa ovo će biti rivalski tim vukinom savezu...

  11. AKO ostane . Sta bre pricate bre vi ? Oj sto me banova Dzimi sad , imao bih svasta da kazem , al cu cutati :)

  12. Predlozeno lakiju da se mec pomeri u 21:00,da bi i mi i vi izasli u punom sastavu...

  13. Purasevic je hejter.. Treba ga kastrirati javno.. :D

  14. A nestosam rasejan pa sam procitao svaku drugu recenicu :D

  15. Ne unistavaj temu jebote , sad sam ozbiljan .

  16. Ti si ozbiljan otrpilike ko pravi Purašević...

  17. Лаки,Џанки објављујте резултат

  18. Ja sam ozbiljan , ja snimam , ja jebem , JA SAM BIOSHOCKER BRE !!!

    :)

  19. I molim te , dopusti ljudima da nas izveste o rezultatu utakmice , umesto sto prekrivas bitnije stvari glupostima .

  20. Aha, vidim da si u kandidatima za ulazak u vukin savez.. Kontam da si se ufonjao od konkurencije...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.