HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Stele kod nas se stekas kad ti se prohte zato sto senka ima odlican net , a mene teras , more mrs bre !

  2. Ovaj lik ima jaci net,nije do toga.
    Koja ti je fora da ulazis i psujes,i mislis da te nece kickovati ;D

  3. Sutra u 21:00 protiv nas znaci...

  4. On ne odgovara, a posto i nece u skorije vreme,igra valjda, mojim igracima cu reci da se igra u 21;00.... ?

  5. U 21;00 sutra se igra,svi smo zauzeti,imamo malo prostora od 21;00,to je jedino vreme kada mozemo igrati... znaci sutra u 21;00 se igra mec.

  6. Sta si se uvatio za 21:00 ko pijan za plot ?
    Laki , Dzanki il' ko je vec igrao mogao bi da napise sazet tok celokupne vecerasnje igre i da nam priblizi dozivljaj :)
    Bioshocker (da li je vise potrebno da se potpisujem :D)
    EDIT: Stefane , reko sam ti vec , ovde nam je zanimljivo da se sprdamo , sto da ne , dolivam ulje na vatru , ionako smo rivali .

  7. 21:00
    Lepo vreme.
    Tada mozemo igrati samo.

  8. Сутра ујутру пишем коментар....

    предугачак

  9. U 20:30 cekam sifru od lakija na PVT ovde ili na bureku.

  10. Овако , прво , победили смо , и то са стилом! 6 -1 у победама за нас!
    У тиму су играли :

    1.Лаки
    2.Ксела
    3.Душан 1001
    4.Србин 1389
    5.Из сенке
    6.Џанки

    Форум ППП-а је и званично добијен као и прва званична текма ХБСВ-а.

    ---------------
    У наш савез се тешко улази зато што смо јако квалитетни и организовани.Ово је плод темељног рада већег броја људи.
    :)

    ПОБЕДА!!!

  11. Evo mog kratkog izvestaja.

    Rezultat 6:1 u pobedama za Vukajliju. 4 puta po 1:0, jednom 2:1 na produzetke i jednom 3:0, uz jednu pobedu PPP-a od 2:1. Kad su u pitanju golovi, mi smo dali vise jer smo od vasih 9, sami zabili sigurno jedno 5 :D

    U prve dve partije bilo malo laga, zbog cega su igru napustila nasa dva mozda i najbolja igraca (uz jednog Crnogorca koji je mozda i najbolji ali njega ne mozemo da savatamo nikako, pojavljuje se uvek iznenada i brzo odlazi). Posle sve ok, makar meni, uz mozda tek poneki lag. Dakle, uslovi za igru zadovoljavajuci. Sto se tice taktike, u prve 3-4 partije ste igrali najjaci bunker koji je vidjen na fudbalskim terenima i dobijali po 1:0 zahvaljujuci golmanu dusanu, koji je nesumnjivo bio MVP veceri (covek odigrao bez greske, jedne jedine, sto je prosto neverovatno), a pre svega zahvaljujuci nasem golmanu (kojeg necu imenovati jer ne bi bilo fer s moje strane :D ). Narodski receno, jeb'o nam je kevu :D Kad je u pitanju igra u prve 3-4 partije, posed je bio 75:25 u nasu korist a takav je bio otprilike i odnos sansi. Kad su nam otisla ova dvojica, igra se otvorila ali je jedno ostalo isto - mi i dalje nismo imali golmana :D Da smo imali, ne znam kako bi uopste padali golovi na bilo kojoj strani. Sve u svemu, zasluzena pobeda Vukajlije a razlika je bio golman i na tome cemo mi najvise poraditi (imamo jednog koji je dosta dobar ali nije bio tu, jebiga, kao ni nas host kod kojeg fino sljaka i sa 10 ljudi).

    Na vasem mestu, ne bih se previse lozio zbog neke dobre igre jer je nije bilo. Golman ce vam kad tad poceti kiksati a ovo veceras je bila prilicno losa organizacija u igri sa nase strane, plus taj lag na pocetku zbog kojeg su nam ovi otisli. Ipak, najbitnije je da je ovo krenulo pa ubuduce mozemo peglati kad god bude prilike. Ocekujemo vas na nasem terenu u toku nedelje.

    Pozdrav.

  12. Hahaha, bas sam "kratko" opisao, jebalo majku :D

  13. Уууу Боб, а мене, овако јебитачног шпица, ниси прокоментарисао ... :))

  14. Па баш сад "75-25" , ту си једино претерао , није била толика доминација у поседу.Да , првих неколико текми јесмо играли јак бункер , то је и био план "стручног тима" за почетне утакмице , да вам опипамо пулс , да не срљамо у непознато.У последњим утакмицама смо баш лепо и течно играли , позиционирање смо поправили , то је био кључ "успеха" у нападу , то јест ефикасности.Душан по својој позицији и није голман :), али је одлично заменио Кселу , који је број један на голу.Ипак је Дуле један од стубова одбране.Џанки , као Матеја првих дана у Челзију , зуји ко оса у нападу и квари игру а и тресе мреже.

    Шта да вам кажем , капитен је поносан на свој тим! :)) ...... о патетичног ли говора ...

  15. Pa ne, bez zezanja sad. Niko tu od vas nije igrao nista, osim dusana koji je bio i najveca razlika, uz vec pomenuto nase zabijanje autogolova i primanje nekih koje bi i moja baba skinula (kao npr. onaj sto sam ja primio iako je lopta putovala 49 minuta i isla brzinom od 0.5km/h :D ). To su sve stvari koje se inace ne desavaju ali eto, veceras jesu :) Takodje, i ono malo odbitaka sto je bilo veceras, sve je bilo u vasu korist. O tome ko je igrao lepsi fudbal mislim da ne vredi ni raspravljati. Ipak, posto sam i ja ljubitelj defanzivne igre, cestitam vam. Niste bili bolji ali uspesniji jeste, i to dosta.

    Ipak, ovo je bio samo prvi susret, daleko je ovo od gotovog, posebno sto smo mi igrali u nekom kombinovanom sastavu. Moracemo malo peglati malo i 2 na 2 i 3 na 3 na klasik terenu, tu golman ne igra ni priblizno toliku ulogu a i mnogo se lakse vratiti kad zalutas napred :D

    Ma bilo je do jaja dobro za prvi put, bar meni.

  16. Ценим да је организација била на нивоу?Мисли , сигурно боља од прошлог пута ,само је штета што нисмо имали телевизијски покривен меч од стране камермана.Он је толико желео да снима али јебига , нема новинарску акредитацију...

  17. 2 на 2, жемо.

  18. Laki, realno niste imali ni p od pozicioniranja a za posed sam preterao mozda 5% (govorim o prve 3 ili 4 partije, kad ste dobijali po 1:0). Igrali ste defanzivno, bez nekih posebnih dodavanja nego samo nabijanje napred pa sta bude. A bilo je to da je nas "golman" visio na vasoj polovini i kasnio sa vracanjem + zabijao autogolove :) Da ne ispadne da samo pljujem po coveku, reci cu i da on inace igra jako dobro, samo ne da golu... nikako ne na golu. Da bih ti docarao nasu losu organizaciju, evo ovako. Prva postava naseg foruma bi otprilike bila sledeca:

    - na golu imamo par solidnih ali recimo da je Calavera najbolji, s tim sto voli i da igra u polju gde je jednako dobar
    - nazad Shan Jan, koji je veceras jako lose glumio golmana :D
    - malo ispred Timmi
    - napred ja

    Naravno da ima jos likova koji igraju dobro ali recimo da je ovo moj izbor, s kim ja volim da igram. Sta smo od toga videli veceras - nista. Delimicno zbog laga koji je smorio ovu dvojicu, a uglavnom zbog razlike na golu - vi imali Bufona a mi... pa, nismo imali Bufona. Ko god nam je branio, bio je los. Naravno, daleko od toga da ste vi ostali igrali lose - ne, cak naprotiv. Poenta je samo u tome sto veceras vi niste pobedili nego smo mi izgubili, odradili smo jedan klasican harakiri. :D Uostalom, videce se narednih par puta da li sam lupetao ili dobro procenio :)

    Ponavljam da je najbitnije da je ovo zazivelo, a za ostalo cemo lako.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.