HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. da jeste da nema nikog tamo al nikad ne znaš možda neko naleti pa pita za meč

  2. lololo dzanki koji nikad nista ne uradi na vrijeme. id u kurac....

  3. Скочимиш је уклоњен са списка репрезентације и стављен на списак потенцијалних репрезентативаца.
    Разлози су његов лош нет , очајан пинг у свакој игри и даљина која све то проузрокује.Једноставно , он не може да да свој максимум тиму а тиму су потребни играчи који увек могу да дају 100%.

    Podržavam. Stvarno mi je nemoguće igrati kako treba s obzirom da sam od najbližeg udaljen nekih 400 kilometara....

  4. 'Oće neko da igra?

  5. A ko će da hostuje?

  6. Koji ste smorovi ccc
    http://www.haxball.com/?roomid=5d0283e959b13d1cabf724791efae8957f6fd6bef94c139e20732c69e8261de7
    Evo, valjda će sad da radi kako treba, menjao sam grafičku i reinstalirao sistem.

  7. Dzanki ae ... ae bre neko .
    Dzanki kad kaze "ae" ili "hostovacu ja" to potraje pola sata ili nista ne bude .

  8. Moramo da promenimo šifru, i da je menjamo na svakih par dana, upadaju trolovi i debili stalno.

  9. Bioshocker
    Dzanki ae ... ae bre neko .
    Dzanki kad kaze "ae" ili "hostovacu ja" to potraje pola sata ili nista ne bude .

    kazem ja:

    sedplas
    lololo dzanki koji nikad nista ne uradi na vrijeme. id u kurac....

  10. Koja je šifra Dule?

  11. ček napraviću novu

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.