HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. SremskiNindza kad stignem kuci dogovoricemo se u vezi meca.

    Тај који је данас био Стефан Костић , није Стефан Костић , сечем курац (ал за мало :)) да није.......
    Да анализирамо...
    Добро зна да опонаша људе , што значи да је неко са сајта који нас лепо познаје.Ксела каже да је мене скинуо у оригиналу , значи да је често играо/ла хекс са мном.Што даље води да солидно игра одбрану , уигран је колико толико.Мрзи Кселу :) , то он зна ко га мрзи , нека се потруди.
    Е сад , како је играо мој клон?Шта је то тачно причао?

    Jedini igrac sa kojim sam se potkacio, ja iz zajebancije, ne znam za njega je Rici, ali on kaze da nije... Niko drugi mi ne pada na pamet. Previse dobro igra da bi bio neko iz vreme lige, ako nije nastavio ovde ne kapiram gde je stigao da uvezba i da parira ostalima iz reprezentacije a da to nije zajedno sa nama.
    Tvoj klon nije igrao, upao je, rekao nam da se pojavimo u 9 ovde jer imamo tekmu, samo tako je skinuo govor i interpunkciju. A i Dzanki naseo lol, dosao ovde...

  2. Ххаахах....немам благе везе ко би то мого да буде

  3. Rici je igrao kad i "StefanKostic" .

  4. Znam Šokeru, čitaj poruke na fejzbuku.

  5. Da nastavim post, vratio sam se za računar.
    Odlično zna da oponaša ljude, čekamo Kostića da ga odbanuju da vidimo da li je on igrao.
    E, i da, znao je da imam proliv i od kad imam tako da je igrao sa nama stalno dok sam se žalio i kukao.

  6. lol imas proliv :D

  7. Od subote! Neki stomačni virus majku mu jebem...

  8. Ne seri XelA :D

  9. Ne seri XelA :D

    Ne mogu da izdržim :D

  10. Xela, ako hostuješ, onda budi domaćin pa idi u halu sa tastaturom.

  11. Дубе што ниси направио за више? Има и других који оће да играју.

  12. Xelo ce dodjes na fs sa prolivom

  13. И неки су заиста и дошли овде у 9 лоло а ја лепо реако синоћ да ме неко ФЕЈКОКВАО!
    И верујем да није први пут ,али ајде , шта да се ради :))

    Сремски , обратиће ти се Ксела за уговарање меча, ја бих волео да то буде вечерас , није то толики проблем.Ако мислиш да тај ваш може да држи 10 људи онда нека проба он , ми ћео имати резервног хоста у случају да је неигриво.

  14. a šta mislite o stelexD-u
    stalno se trpao da igra s nama...
    a u poslednje vreme ga nešto nema...
    mogao je da vidi ko kako igra i da ga oponaša, primetio sam da on zna znanje tako da mu to i nije bio neki problem...
    ja sam za meč sa PPPom, ali sutra...
    a da ko pametan je rekao da sam ja trolovao :s
    da ga ja njega pitam
    ,,Zar sam ja tako dobar igrač?''

  15. daj pvt, ako još igrate, da ne pravim hosta bezze

  16. aj dabe napravi dok nam ne posalju pass za njihovu sobu

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.