HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Предлог....

    РАНК ЛИСТА

  2. Шта је ово?Постали смо чувени на далеко у интернет пространствима? :))
    Ја сам можда чак и играо Пасторе са тобом , опет можда , али начуо за тебе.
    По последњим променама , услов да би уопште био репрезентативац вукајлије , ако то желиш наравно , су минимум 2 дефиниције и 100 поена.Ако то имаш идеш на на три квалификациона играча где сваког мораш да победиш у бар 3 од 5 утакмица.

    А ти Стелекс или Стефане , како већ , можеш да играш само са твојим Курекџијама који неће да се скупе и већ једном стану на црту.Наш човек вас је звао али ви се све нешто снебивате.Тако да пасс нећеш добити никад ........ е да :)) заборавио сам смајли..

  3. извини Миске нисам могао, морао сам хитно да одем...
    па сам затврио собу...
    не љутиш се?

  4. Ma kako necu cuti za vukajliju, vec duze vreme sam "posetilac" a evo sad me je nesto nateralo da se i registrujem ;)
    Ma nema veze kadet sam ja josh, moram da prodjem mladje selekcije da bi stigao do prvog tima, ima vremena ;)

  5. Предлог....

    РАНК ЛИСТА

    Јел?У ком смислу?Да рангирамо играче по квалитету , претпостављам да је то , зар не?
    Као прво , тешко да се то икако са сигурношћу може утврдити.Као друго , то није добро за тимски дух и колектив репрезентације.
    Ја сам против а остали ако хоће нека се изјасне. :)

  6. Ma ne ljutim se, i onako mi se ne igra 1v1 a eto odigramo smo 6-7 partija, dosta je...

  7. против...
    размишљао сам о томе тј пало ми је на памет једном али реко глупост...
    ЕДИТ: надам се да ћемо ускоро играти, занима ме како играш Микс...
    едит2: КАД СМО ОДИГРАЛИ 6-7 ПАРТИЈА?

  8. Морам да напишем секцију о правилима за улазак у тим на првом посту .....
    Сад ћу то да урадим...

  9. pa kad si reko 3-2 za mene, onda smo odigramo jos jednu gde si 15sec. do kraja stao i rekao cek zbog telefona, jbg tesko bi mi dao 2 gola za to vreme al ne moramo to racunati, i mislim da je to to vise se ni ne secam ;)
    edit: sad ne znam da li si celu partiju igrao tako posto si par puta malo odlutao xD pa ako jesi jbg nisam znao kontao sam da si pred kraj pricao...

  10. МА ЈА САМ МОЈУ СОБУ ЗАТВОРИО ОДМА И ОТИПАО ДА ГЛЕДАМ ТВ...
    ТЕНИС НА СПОРТ КЛУБУ, ЈУТРОС НИСАМ ОДГЛЕДО ЦЕО...
    С КИМ СИ ТИ ИГРАО БРЕ?

  11. Ovde mene neko zajebava? :)

  12. НЕ него МЕНЕ неко зајебава!

  13. brate...

    еј Микс ајде са мном
    http://www.haxball.com/?roomid=86537e933c9a94d496a273828d25f7b3eb94deb12c55414143a8c992ef92b25e&pass=1
    пасворд kiriku

    Ovo si ti napisao na prosloj stranici, usao sam preko tog linka, taj pw je bio, kad si reko sry zatvorio sam sobu stvarno se tad zatvorila soba. Sad il tebi neko hakuje mashinu il si u igraoni a neko sto sedi pored tebe te zajebava il ti mene zajebavas :) :)

  14. не зајебавам те сигурно!
    ја сам поле цирка 5 минута након што сам направио собу чуо тв у другој соби... затворио собу на Хакс-у и отишао...
    и после се сетим да ти напишем овде шта је било да се не љутиш...
    така и така ствар...
    ЕДИТ: кући сам, нико ми не хакује mashinu

  15. У тој соби са линка је неко дефинитивно играо до пре 10 минута ,пробао сам да уђем али соба је била пуна , пасс је био кирику.
    Мадафака , ниси угасио собу , играло се.

  16. Soba je bila za 2 igrača...
    zajebajem dećka malo...

  17. U NEDELJU U 21:00 HSBV IGRA ZVANIČNI MEČ SA BUREK FORUMOM.
    Ekipu će odrediti upravni odbor.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.