HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. ХАхахаха ...... http://www.dramabutton.com/ добра

  2. НЕго, пошто се меч ближи почетку да вас обавестим о стратегији и постави!

    Прва постава :

    1.Душан 1001
    2.Ксела
    3.Србин 1389
    4.Лаки
    5.Џанки - ваљда ће да игра , не зна , снебива се .....
    -------
    6.Јабучило - прва замена , можда игра и прву ако Џанки не буде играо.Или ако главни и одговорни за организацију не буде дошао , Ксела , али онда смо се јебали сви , јер тешко да ћемо се покупити јер је он све договарао.

    Зато Ксела , реци нам колико текми играмо , која правила , време , голови , лимити , терени?Да не срљамо у празно мајку му!

  3. И да.Упамтите зашта се боримо вечерас!За част!За вукајлију!За Србију!За Краљево!
    ЗА ВЕЧНУ СЛАВУ НА ХЕКСБОЛ ПРОСТРАНСТВИМА!!!

    ЗА ПОБЕДУ!!!

    http://img27.imageshack.us/img27/1319/fsj4.png

  4. Mora se napraviti i ekipa kadeta, nema druge, ja hoću da budem kapiten kadeta...

  5. De bre juris ti u ovako vaznom trenutku ? Kakvi kadeti ? Sad je vreme da bodrimo nase !!!

    PS. Xela nije tu vec preko 3 sata .

  6. PS. Xela nije tu vec preko 3 sata .

    Знам , то ме помало и брине ..... :))

  7. Evo mene! Bio sam kod devojke :)
    Hostuje Dušan ako je tu, ako nije onda njihov
    Igramo 5 utakmica, veliki teren 5v5, bez ograničenja golova 5 minuta ograničenje vremena.

  8. Сенка је малопре био ту,ми смо играли код њега,тако да можда може и он да хостује

  9. Сенка је малопре био ту,ми смо играли код њега,тако да можда може и он да хостује

  10. Srbine jebote, pročitali smo i prvi put! :D

  11. Важи важи важи

  12. Ksela se preko noći promijenio iz seronje u jebača. Čestitke, ali rečeno je da nema jebanja prije meča...

  13. Е сад Кселић лепо ти реци Дулету да направи собу , реци му тајни пасс и име собе , па кад направи ти пошаљи мени тп име и пасс да ја расподелим мојим пуленима.
    И да кажи му да направи собу за 12 играча.

  14. Evo mene! Bio sam kod devojke :)

    Jebe iz sve snage , ona vristi , nikad bolje , taman da svrsi kad ono seti se da pocinje mec . Sta ce jadnik vadi ga brzo , navlaci pantalone , i izuven trci do kuce po hladnoci od cega ponovo dobija proliv , mokrih i usranih gaca seda za komp , ali to nije bitno , jer na PR-u lezi najveci deo posla .
    :)

  15. Хахахаа

    Ксела ЈЕБЕ!

  16. Jebe iz sve snage , ona vristi , nikad bolje , taman da svrsi kad ono seti se da pocinje mec . Sta ce jadnik vadi ga brzo , navlaci pantalone , i izuven trci do kuce , mokrih gaca seda za komp , ali to nije bitno , jer na PR-u lezi najveci deo posla .

    Eee, da sam trčao do kuće ne bi vi mene videli još 2 sata, 16-icom sam išao :D
    Obavestio sam i Senku i Dušana, al' obojica nestali pre nego što sam ja doš'o...

  17. Šokeru, tema jebanje je nekoliko temi ispod.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.