Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Franck, vidim aktivan si, pa reko' dupitam tebe...
    Voleo bih da mi se vrati u žive jedna definicija, naziv - "stihoslepac" ili "stihoslepci".
    Danas se podsetih ovog izraza pa mi odjednom priraste srcu. A ne se sećam što gu obrisa... :)

    EDIT: tnx

  2. A moje pitanje?

  3. Surovi, ako misliš na staž...

  4. A moje pitanje?

    To je pitanje za "raznorazna pitanja", banalno je. Ja te danas gurnem u odabrane, a ti me zajebavaš ovde. Mršte.

  5. a i ovo sto kaze frenki...

  6. A moje pitanje?

    Može li neko da mi kaže razlog zašto je pre min obrisana moja definicija "kondomka" (jbg, nemam link). Bila je u etru punih 50 sekundi.

    Edit : jbg, izvini...

  7. Jebo vas bog blesavi, je l mislite da ste centar sveta i da za 15 minuta svakom mora da se odgovori. Pročitajte prvi post ove teme ponekad. Vraćena ti je definicija.

  8. Dajem kraljevstvo za objašnjenje:
    Gde mi se dedoše dve poslednje defke? Pogledao sam da li su već bile i nisam našao niti jednu definiciju sa tim naslovom.

    šifra: svakog dana naučiš nešto novo!

  9. Procitao sam prvi post (iako se pređasnji post nije odnosio na mene direktno) i skapirao da i ja spadam u tu grupu koji pitaju za svoje definicije koje su obrisane. Iako mogu da zaspim i pored obrisane definicije ovde sam postovao jer tako mogu najlakše da naučim gde grešim i da samim neponavljanjem tih grešaka dodjem u sitaciju da ne postavljam više ikakva pitanja.

    Za definiciju "sitan pevac" i "sleki" sam pitao jer poučen prethodnim iskustvom kada nisam gledao ima li vec definicija sa tim naslovom sada jesam pogledao i ne postoji. Potrudio sam se da lepo objasnim definiciju i nisam naveo sopstveni sud i primer. (sve to sam naučio pitajući).

    Ukoliko niko od moderatora ne pronađe za shodno da mi odgovori na ovo pitanje (zašto su definicije obrisane) onda imam naredno pitanje:

    gde mogu da saznam razlog brisanja ako je to, uopšte, opcija?

  10. Nije opcija. Razlozi brisanja su istaknuti na stranici na kojoj pišeš definiciju.

    Saglasan si da moderator ima pravo da obriše tvoju definiciju ako proceni da je plagijat, uvredljiva ili nedovoljno kvalitetna da bi se nalazila na sajtu.

    Dakle, ako ti nije jasno zašto je obrisana, tj. ako niti je plagijat niti uvredljiva onda je ovo treće - nije dovoljno kvalitetna, a to je subjektivna ocena moderatora.

  11. zar Vukajlija nije rečnik slenga?

  12. Jorma, ja sam ti obrisao definiciju "sitan pevac" zato što je po mom mišljenju nekvalitetna. To je možda dečiji sleng. Pošto zaista slengom ne mogu da smatram stručnu terminologiju iz igranja klikera. Takozvanog klikeranja. Povrh svega imala je i negativan skor tako da mi je potpuno nejasno zašto ovoliko zadireš.

    Nemojte ispitivati zašto su vam obrisane definicije za koje i samo znate da nisu ništa posebno.

  13. škk? odakle da on ima gif?????

  14. zasto nece komentar da mi izbaci na poster koji sam okacio?
    http://vukajlija.com/zabava/posteri/70669
    ili jedino ja to ne vidim?
    Naslov - Izlazak i zalazak
    podnaslov - zubatog sunca

  15. Уф, не знам, мора да је неки баг...

    Ајде напиши овде шта хоћеш да ти буде на постеру на писано, па ћу ја да пробам.

  16. У својој дефиницији појма "Суља", навео сам да израз има своје основно значење(пржени сунцокрет) и линковао стару дефку која је давала такво објашњење. Е сад, та стара дефка је сахрањена иако је била информативна, а и из оног је периода кад се тако дефинисао сленг овде, па ми не делује нешто специјално неквалитетна. Евентуално је могло да се дода велико слово на почетку, и то је то. По мом мишљењу ова дефиниција је била баш каква треба и ако може волео бих да је вратите, а ако не може, дајте кратко објашњење зашто. Хвала унапред

    http://vukajlija.com/sulja/87260

    edit: vraćeno

    ЕДИТ на едит. Хвала лепо.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.