Prijava

Ide li pola boda za ljude preko puta reke ?:P Jeste da nismo u vašoj opštini, ali svi idu u Šabačke srednje škole,rade u Šapcu itd.

Шабац, батице! Мој град! е да јесте мало глупо, кад се пређе нови мост па одмах гробље ал јебига, и да немојте због акцента нашег чистокрвног мачванског да се губите...

Гоблини, Шабан, Љуба, Чивијада и Срба нешто неаменљиво!

У Шапцу живе Маестрови

U Lipolistu Ajaksovi, ali to je druga priča...
Šta se radi sugrađani?

Ево, могу и ја половично да се рачунам, дакле, додајемо још 0,5... :-Д

Ма, Шабац је најпознатији по најодвратнијем фенсерају, хтели то да признамо или не... Чак је и Хајнекен нешто проп'о... Једино Стари град вади просек и кад дође ШЛФ... Али најбоље пилетине има! Опаааа!!! :-Д

Поздрав за људе на теми...

Hvala, Niko. Piletnina i riba iz Šapca jebu. Ima više narkosa i to je zamerka, ali rija odrađuje pos'o. Ne znam baš puno ljudi koji žive u voljenom nam Šapcu.

Зато се ја помало и фурам на (законски неукротиву) педофилију... :-)
Шта ћеш, кад мами... :-Д

Охо, има још људи... Mesecko, ти и ја дођемо још једног грађанина. :-)

Да, наркомана има, али и то је, реално, још једно од обележја Шапца које је присутно... Мада, у праву си, сређује 'рија то у последње време...

Охо, има још људи... Mesecko, ти и ја дођемо још једног грађанина. :-)

E, baš tako. Dosta od nas. :)

E, baš tako. Dosta od nas. :)

Доста што се тиче збрајања... :-)

Сад да се мало раскокодачемо овде... ололо

kad bi samo znao koliko još ima Šapčana na Vuki lololo

Ма, има још, сигурно, него људи неки и не знају за ову тему (и ја је случајно видео), а неки ниси тако стални чланови да сад вршљају по форуму и тако...
Али има доста, сигуран сам...

Зна ли ко Луку Дебелог?! 'Ајмо сад, Шапчани!!! :-Д

Маре јел ти неки род овај тип са врха стране?

Ne. Ali, vidi stvarno, baš slični nikovi.
JEDAN JE MIĆA PAUK! LIK JE PREBIO TRŽNICU!

Imaš oblaka matorog, meklijadesa... ima ih dosta čivijaša

Ти си његова бледа копија. Што узимаш име легенде? Костићу бануј га одмах!

E, ajde nemoj spemovati temu i lupati samo što imamo sličan nik, i što smo iz istog grada.

И ја сам из Шапца.
Град леп на око, сређен. Али фенсерај велики, та пилетина јесте добра али све дебили у мозак. Ни Хајнекен није више као што је био... Све пропада. Ја ове године палим на факс, мало ми жао...