Brđani vs. ravničari

  1. Šta će ovo biti, da neko mene linakuje, uskoro će smak svijeta :DD
    I da dodam, da nema baš mnogo ni ležećih policajaca, i tu je deficit :))

  2. Možda nemamo gde da se sankamo, ali nismo sujetni. Zar ne? ;)

  3. Mi sa brda ne koristimo ležeće policajce, samo srušiš drvo na put... I nigdje bez sikire ;))

  4. ja sam u sumadiji i nisam se ni jednom sankao ove godine :/ razbio sam dupe prosle, jos ne mogu lepo da sednem, bas u onu kosku udarilo. inace mi u selu se sankamo ovako: na bob zakacimo stube, na koje posedaju 5-10 ljudi a na bobu sede 2 lika. jedan vozi a drugi drzi merdevine da ne padnu sa boba (blago su naslonjene, ne smeju da budu zakacene nicime jer mogu da odvuku bob).

    ili to ili pravimo vozic. za pick up vezemo 5-6 sanki i on nas vuce kroz selo. otvorimo vrata pozadi i neko sedne unutra i snima nas kako padamo. ako si zadnji na sankama sjebo si se na krivini 100% baci te u jarak... i uglavnom je to nocno sankanje zbog manjeg saobracaja

  5. franki mi u ns imamo atomska skloništa, nije sve izgubljeno :)

  6. Romantika je u ravnici što moraš naći nekog konja da te vuče da bi se sankao :))))
    Na brdu možeš sama ali nije interesantno.

  7. Nikola96
    franki mi u ns imamo atomska skloništa, nije sve izgubljeno :)

    Мислим да имате и Фрушку гору. Није да је мала.

  8. ma idi bre nem0, nemaš tamo gde da se spuštaš, u drvo se zakucaš uvek :D

  9. Kakve sanke, napuniš najlonsku vreću sa slamom i niz brdo... Kroz voćare je još veći izazov, zaoblilaziš kapije... Jebeno je samo kad slučajno izletiš sa staze u zaštitnu mrežu, odnosno bodljikavu žicu, koja graniči među...

  10. Da je u ravnici ponajveći jeb...
    ...objašnjava svaki sivokurci tetreb!

  11. E da, zato se brđani brže i lakše snađu u kanjonu međunožja. Treniraju ljudi rafting jebiga od malena to hoda :)

  12. Rekla bi nesto... :D ali necu!

  13. Ma samo se ti opusti i reci.
    Saslušaćemo te.
    Kao početnu terapiju, draga moja Vejv, počni da gledaš ove predivne slike.

  14. Maro, nemam ja nista protiv brda, kao sto sam sto puta rekla. :))

  15. Kao početnu terapiju, draga moja Vejv, počni da gledaš ove predivne slike.

    Samo se opusti mi smo voljni da pomognemo , jednom dnevno pogledaš ove fotke i imaćeš osjećaj da i ti živiš na brdu :))

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.