Prijava

Tool zakon. Dovoljno rečeno.

Sto se tice Tool sekte, gori su od Mladenovicevih svedoka. Ogadili su mi bend koji je stvarno pristojan.

Slažem se sa ovom konstatacijom. Njihovi fanovi se PRETERANO lože na njih.
Meni je Tul u top 5 bendova, ali nisam ložana.

минг баци неки линк да слушам :) препоручи

Čuj, Tul -.-

Jebeni jevreji koji ispiraju mozak propaloj omladini. Jedino bubnjar sabi. Njemu skidam kapu i pušio bih mu jaje.

Najgore je kad te pita neko "Da li si cuo novi album od toola?" a ti se zajebes pa kazes da jesi.

Dobijao sam jebenu transfercinu blama, muda mi se crvenela u par navrata od dubokoumnih pogleda punih medjusobnog razumevanja kada sam gledao neke tool fanove kako samo sto ne pocnu da se lizu jer su slusali novi album. Mrs bre.

Inace gotivim i Tool i APC.
Ovu Tool sektu bi neko trebao da definise.

@Fejzbuče do kraja obavezno...

@Wicked,
udri, od mene dobijaš plus sigurno...

Udrite vi slobodno, osisana mi je tastatura, nemam ideju gde mi je disk od wintenda.A i ako budem definisao nocas, bacicu omanje brdo hejta. Komentarisacu defku sigurno.

Одлсушао сад иде рипит :)

Fejz... još jedna EPIC stvar, koja me uvek posebno intrigirala...
Govori o ljudkoj težnji ka spoznaji višeg duhovno-intelektualnog nivoa kroz broj hromozoma koji sadrže naše ćelije. Postoji tri tipa: 42+2 koji su posedovali neandertalci (danas se smatra da su to plemena kanibala iz Amazonije), 44+2 koje poseduje današnji, moderan čovek i 46+2 ka kome težimo i koje ima samo nekolicina ljudi. To su nadljudi.
Pročit'o sam sve to na nekom forumu.
Da ne spominjem samo energiju ove pesme... svaki put se naježim kad je slušam.

http://www.youtube.com/watch?v=Tja6_h4lT6A

Ming ja ovo slusam u poslednje vreme mnogo, pocinje da se izdvaja i da bude moja omiljena stvar od njih... brate kako si me sad naso, ionako ne mogu da kuntam!! Svaka ti dala za ovo brate :)

Ako ovo cujem u gradu, znacu da si ti. :)

Lateralus. Jasan pokazatelj kakvi su to geniji.
Svaka čast za link Skočimiše...

Volim celokupan opus Tula, ali najboljije volim album Aenema. Ovo ostalo moz' da se prosvercuje na racun Aeneme. Naravno, album mora obavezno barem jednom da se poslusa na sluske.

Naravno, album mora obavezno barem jednom da se poslusa na sluske.

WORD!