JEBANJE. v2.0

  1. ЈА ЈЕБЕМ ПО СВАДБАМА! ЈЕБЕМ МЛАДУ, КУМУ, ДЕВЕРУШЕ, СВЕ ОСИМ СТАРОЈКА И НАКОЊЧЕТА! ЈА ВРШИМ СЕКСУАЛНИ ГЕНОЦИД НАД СВАДБОМ!

  2. KAD HOĆU DA SE DRUŽIM SA ORLOVIMA, JA SAMO ZABODEM KURAC U ZEMLJU I ON ME DIGNE NA 1000 METARA NADMORSKE VISINE!

  3. JA SAM JEBO ĆERKU OD MOG KOMŠIJE VODOINSTALATERA IZ ŽARKOVA!

  4. ГАМБИ ЈЕБОИНСТАЛИРА!

  5. STAROJKA I NAKONJČETA JEBEM JA! I VOJVODU ZNA SE!!

  6. ПРАВДА ЗА ВОДОИНСТАЛАТЕРОВУ ЋЕРКУ СА ЖАРКОВА!

  7. ЈА САМ БАРЈАКТАР!

  8. JA OVERKLOKUJEM PIČKU NA PETILJADA OBRTAJA U SEKUNDI!!

  9. GAMBY VODOINSTALIRA KURAC U ĆERKU!!!

  10. ЈА ПРЕЗУБЉУЈЕМ! ЈА ДЕГАЖИРАМ!

  11. JA KAD JEBEM U FEBRUARU TEMPERATURA BUDE DESET STEPENI!

  12. GAMBI TOLKO JEBE DA SPEMUJE KURCEM U PIČKU!!

  13. ЈА КАД ЈЕБЕМ ЉУДИ ПОМЕРАЈУ САТОВЕ УНАЗАД ЗА ТРИ САТА!

  14. KAD BI JOVIČIĆ PISAO POST O GAMBIJEVIM JEBAČKIM KVESTOVIMA PAO BI SERVER I EKSPLODIRAO BI INTERNET!!

  15. GAMBY TOLIKO SPAMUJE ĆERKU SVOJIM KURCEM,DA OĆE VODOINSTALATER DA GA BANUJE!!!

  16. JA KAD JEBEM CURA NE MOŽE DA SAVIJE KIČMU JER JE PROFIRCAM SVOJOM ČVRSTOM KURČINOM DUŽ CELOG TELA!

  17. KIKABOJEV KURAC IZGLEDA ŠAŠAVO KAO KOSMODISK!!

  18. ЈА ИНСТАЛИРАМ ВОДУ ПОМОЋУ КУРЦА ПА СВЕ ДО ПИЧКЕ! жЕНА ЛУЧИ МАТЕРИЧНИ МЛЕЧ КАД ЈА МУНЕМ И ВАТРУ СУНЕМ А СВЕ ТО С КУРЦЕМ У ПИЧКУ ПА ОНДА ДВАПУТ НОРМАЛНО!

  19. KURAC U TIGANJU - NEMOGUĆE!

  20. KIKA SVOJIM KURCEM LEČI LUMBOIŠIJALGIJU!!!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.