Okupljanje NS

  1. Aj sad nek neko isprica kako je stvarno bilo! :D

  2. Ma ložim vas bre :))
    Sinane, šta se primaš jbt? :)
    Malko je dosadna tema, pa da je razmrdam.
    Koga bole kurci se kaže, Frenki :))

    E sad pravo stanje da vam kažem.
    Čula sam da je okupljanje bilo predivno. Lav je bio in di eru.
    To se zvale ture, tapšalo po ramenu, pričalo laganini o životu i problemima.
    Razmenjivali su se telefoni, da bi ljudi bili u kontaktu.
    Od onolike ljubavi i bliske povezanosti koja se spontano desila putem neviđene hemije, njih džemnaest je otišlo kod Frenkija da spava. Nisi bre mogo da ih razdvojiš. To se konektovalo, a mene izela neviđena ljubomora, pa sam malko iz pakosti sve izmislila.
    Orpostite mi ljudske veličine. Budite veliki u svom praštanju, kao što ste bili veliku u ljubavi koju ste pružili jedni drugima.
    Oči povadili daboda.

  3. Neko je ušao u moj pijesak i ukrao mi grabljice i kanticu!!

    E sad najjača izjava sa okupljanja, po meni, i ponovio sam je već jedno 500 puta:

    Ako mi neko samo pomene Montevideo, ali keve mi...

  4. ...ali KEVE mi...

  5. ja nesto ne verujem da je bilo kul na tom okupljanju, nema slikaaaa!!!! ne verujem i da je bilo okupljanja...

    no ok.. sto kaze energy, ne znamo se i jedina zajednicka ravan nam je sajt pa samim tim i ljudi sa sajta. e sad, to sto se uzivo svi foliramo, krijemo se iza nekih maski, kao stidimo se i statijaznam onda niko nece da prica o nekim normalnim stvarima iz zivota, a neki cak i kad krenu - drugi nece da slusaju. a prosto se desi da na tim okupljanjima bude i ljudi za koje te boli tuki, ili nekog drugog boli tuki za tebe pa tako iz neke ljubaznosti, kao fazon usta moja laprdajte, uzmu i pricaju o drugim autorima, neki put je to ogovaranje, neki put je pljuvanje a neki put je samo komentarisanje.

    doci cete svi na adu pa cemo da vidimo ko kosi a ko vodu nosu. najebachete... :)

  6. Zajebi adu, ja idem kod lemaje na ručak.

  7. Koga bole kurci?

    Valja li sad Maro? :p

  8. to sto se uzivo svi foliramo, krijemo se iza nekih maski, kao stidimo se i statijaznam

    Prišaj u svoje ime, Lemajić, ja se ne foliram. Ja sam tako stidljiva po prirodi, čak i sa najbližima.

  9. ma bre draga, ti si izuzetak! a i pricam o ovim masovnim okupljanjima, to sta nas dve radimo jedan na jedan... msm, necemo o tome ovde ;)) (btw, jel mozes da mi vratis lisice, imam musteriju veceras)

    dub, ja cu pravim rostilj, veruj mi, taki rostilj, kad ga ja opalim, jos nisi jeo! ;))))

  10. Valja bre, Frenki :)
    Osveta je zakazana na adi, nekad u toku godine.
    Možete da izaberete sport, ali prvo idemo da gledamo Huga kako igra fudbal i da ga zajebavamo za zagrevanje.
    Ja biram frizbi i badminton.

    Vi ravničari možete da igrate boćanje. To je prikladna igra za vaš temperametnt :)

  11. Može lemajo, i salatu neku :)) Ja ću da ti dajem podršku ispijajući pivo :D

  12. (btw, jel mozes da mi vratis lisice, imam musteriju veceras)

    (ne mogu, ja zakazala neke orgulje, a i emotivno sam se vezala za nji, kupim ti nove za rodjendan)

  13. ALO, IDI OFTOPIKUJ NEGDJE DRUGDJE!!

  14. Ovaj Dub me uopšte ne voli. Samo odgovarah Lemaji.
    Vidimo se na Adi, pa ćeš da vidiš!

  15. Što kenjaju ova Lemaja i Enerdži.
    Imaju lisice i sad su ribe. Pa i ja imam kuniće, pa se ne kurčim.

  16. Što kenjaju ova Lemaja i Enerdži.
    Imaju lisice i sad su ribe. Pa i ja imam kuniće, pa se ne kurčim

    Mardži, ipak se kurčiš.

  17. Ovaj Dub me uopšte ne voli.

    Kad sam svario gambija i fejsa, mogu i tebe.

  18. могао бих понаособ за сваког да дам утисак, хм... ал ме сад мрзи! Само да кажем овако, највеће пријатно изненађење је Мусаш... толико ми је био антипатичан на сајту, али је уживо победиЈо... да нема цуру, било би свашта ЛОЛОЛОЛ

    Највеће негативно изненађење је Катија... очекивао сам ХАЛТЕРЕ а добијо сам само провидну мајцу так да ниси испунила очекивања :))) Ако ме разумеш... и без шале, да очекивао сам кул Катију фину и лепо васпитану, и то се и десило.. Катија РУЛЗ!

    Екипица Вејв, Бо, Тамарица, Саво и Сторма... куљ су само глупо што не осташе до јутра да панданишемо по равници јебему миша! Сторму сретох у граду сутрадан и лепо се испричасмо...

    Сос, Даб и Ремац... јебо лебац како сте се вас тројица тако лудих сместили у једну гајбу... на то је утицала нека космичка сила, јебеш ми све! Луди сва тројица, ал мени Даб оставио најбољи утисак, јбга, ВИ ЧЕРИШ Д ПЛЕНТ тугедр! лололол

    Уф... Ђес Самх! То је то... лика сам слично томе замишљао и нисам погрешио... не рачунам овде физички изглед! Заболи смо до сутра у 2 ја он и Мицика смо остали последњи, блеја победила.. само Милице рекли смо СОК!!! но небитно :))

    Мелкијадес, лолол чекивао сам да лик иде около и прича о Лајки са сузама у очима ал није било тако :)) Јбга, нисам пуно причао са њим ал је лик океј за оно колико јесам...

    Мислим да не могу више да се сетим ко је био ко није био... ал оно, јбм ли га
    И да Боби Браун... јесте кул и све то што је био ал ми се чинило да њему није баш пријатно са нама, ал оно вероватно грешим... Пикао је стони фузбал са нама и спрдао се, не знам како сам стекао утисак да му било непријатно :))

    Разумите ме још се опорављам лолололол

    И да... Зум ме опако сморила, кад сам бацио неки зонфа док смо хасали ја Пајко Катија и она, ово двоје се смеје а она као увређена, јбга, ако неко не конта мој смисао за "хумор" не мож ни да блеји са мном... ето!

    ЛОЛОЛОЛО ЦАРА ЈЕ ЦАРИНА! ЈЕБО ГА ГАРИ лолололололол

  19. И да Стефи Костић, је мање зиљав но што сам очекивао :)) Кикица побеђује лололол

  20. ЛОЛОЛОЛО ЦАРА ЈЕ ЦАРИНА! ЈЕБО ГА ГАРИ лолололололол

    Bio Cara? O.o

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.