Prijava

Preloše suđenje na Real Napoli za sad... Ronaldo protiv Osasune nema ovakav tretman

Ozil izlazi 1 na 1 sa nojerom, stojanović priča za koga je udata sestra ospine, golmana arsenala, boli njega kurac da prati tekmu, samo gleda prostor da uglavi nebitne informacije koje je danima prikupljao jeb'o ga prenos ovakav. Što nema opcija samo da se ugasi komentator jebeni, a da ostane zvuk sa terena, pa u životu mu više ne bih čuo glas

Арсеналу прети катастрофа, Бајерн се баш расрдио.

Hahaha a bilo je likova koji su rekli da ih Arsenal ove godine prolazi sigurno.

Kako volim da gledam raskantavanje arsenala, to mi je jedna od omiljenih stvari u ligi sampiona

Bajern mnogo manje negotivna ekipa bez šiptara i gvardiole.

Nije doduse ni prineti onom razjebavanju uefalone od sinoc ali se ono retko desava pa ono, arsenal svake godine neko razjebe najcesce svabo

Bajern bio pregotivna ekipa dok ih je vodio hajnkens(?) kad su uzeli triplu krunu

Drugo N ti je višak.

Slažem se, najgotivniji su bili tad.

Mada i sad igraju lepše svakako nego s gvardiolom.

Zato upitnik jbg nisam bio siguran xd

Ono sa gvardiolom je bilo mucenje za oci

A karlo mi je mozda i omiljeni trener, on tek treba da ih ustima po svojem. Karlove ekipe nikad ne panice, ne srljaju i nema nabijanja na palac

Kidali su tad sa igrom ali su mi bili odbojni zbog šaćirija i mandžukića koji su nevezano za nacionalnost baš gadni likovi.

Ee a tacno znam da arsenal ima povoljniji rezultat da bi svi bili u fazonu "aaa kako mi je drago sto ce konacno proci"

Od onog finala sa barsom stvarno nemaju srece a nije da nijesu imali tim bar za polufinale od tad. Zasluzili su bar cetvrtfinale za razbijanje malera

Brt bas ne gotivim arsenal a pogotovo vengera ne gotivim

Serem mu se u usta prepotentna ubo jednu generaciju sa je imo bergkampa, anrija, ljumberga, piresa, adamsa, soldzera i mislio da je izmislio fudbal pa forsira neke klisije i ostale male pederkoe staklene nema igraca koji mu se nije povredio

(znam da gore nabrojani nisu igrali u jednoj generaciji ok je)

Zaplače mi se kad se setim ovih umetnika što je ps nabrojao

Kakve debilčine, au... Kao amateri u ovoj sad situaciji. Kompletna odbrana.

Kako ih je lepo otvorio Bajern