Prijava

licno navijam da prodju lester i monako.nije to toliko nemoguce.monako moze lako da prodje borusiju.vidim da im je pola tima(borusija) povredjeno.ne znam dokle ce da traju oporavci.lester iznenadi.

Real ako prođe Bajerna osvaja. Mada to već znate
Barsa sapleće se o Juve vidim

Juve moze da izbaci bilo koga. Mada to vec znate

Inače uvatio sam Monako prolazi 5.2 bilo
Drug onomad uvatio Barsu da ide dalje na 8.5 čini mi se. S tim što sam ja puko na nešto drugo a on uzo pare jebem ga usta zamužena jebala ga Barsa

Real-Bajern definitivno najjači dvomeč

Juve-Barsa govna katalnonska naravno prolaze, mada najviše na svetu bih voleo da ih Italijani sjebu na onaj njima svojstven način

Atletiko-Lester iskreno voleo bih da Lester nastavi svoj san

Borusija-Monako potencijalno i najzanimljiviji dvomeč

Je l' to stvarno odložen meč dortmunda i monaka zbog bombaškog napada ili su opet naši mediji debilčine?

The match has not been officially postponed but it seems highly unlikely that it will go ahead.

Nije zasigurno odlozen al je rokla bomba bartra u bolnici

Izgleda da će se najverovatnije igrati sutra ako ne lažu ljudi iz Sofascore.

Odlozeno za sutra u 18:45

Kake pičke Nemci taman sam isplanirao obe utakmice da odgleda jednu na tv drugu na laptopu, ovako ću morati sutra jednu na ikspiriji da gledam.
EDIT : Dobro, ako nije u isto vreme kad i druge dve utakmice.

Rts bacio bonbe da može da prenosi dortmund - monako, pošto su znali da će da se pomeri za sredu

Barsa će opet da se vrati u sljedećoj. 5:1 će da ih dobije i to neka 2 baš ciganska gola će da uvaljaju

Dace kurac. 0-2 drugi mec

Kako ce pola sveta da izgrmi 4+ barsa prolaz dalje i ostale nebuloze, a ono ce biti miroljubivih 0-1, gol pada u 67. minutu, totalno nebitno Juventusu ko ce ga dati.

Nema sanse da prodje barsa cak sam spreman da se kladim u 1000 dinara :D

Ja u dve glave ako neko oce