Prijava

Lesteru dajte Barselonu da se igraju, ili nemoj uefalonu, oni imaju 12+ igrača sa sudijama, dajte im Reala

Dobar ovaj sudija veceras bio...

Odličan Monako, da iduće sezone zadrže ekipu, plus da dovedu nekog vrhunskog štopera mogu čak i na titulu u lš da idu. Ove sezone teško, mada igraju jako lepo.

Ko god se branio popusio je kurac. I to mi je bas drago.

Кад оно финале било Монако - Порто, 2004. или 2003.? Кад је била она емисија пред финале упоређивали звезде тима и сад за Монако Ротен а за Порто Деком хах, тог Ротена после нигде више није било.

2004. je bilo to, jedno od jačih finala, bila je gotivna ekipa sa Morijentesom, Rotenom, Žulijem itd, jebem ih, uništiše mi Deportivo te sezone. Sad razmišljam, mislim da sem Karvalja, više niko ne igra aktivno od tih igrača iz tog finala.

A 2003. je bilo Milan - Juve na penale.

mocni monako.bez falkaoa i glika.lik im je stopercina koja je jako korisna u napadu.svaka cast,nema tu sta

Monako ce da popusi gigantsku kurcinu u cetvrtfinalu, nisu oni toliko jaki koliko je Siti bio los veceras.

mocni monako.bez falkaoa i glika.lik im je stopercina koja je jako korisna u napadu.svaka cast,nema tu sta

Dosta im znaci kod prekida, bas je napast kad ode napred ali je dosta tanak pozadi kad je lopta na zemlji

Čuj Monako do titule haha

Pari Sen Žeremi
a
r
i

S
e
n


e
r
e
m
a
j
a

Bosko Simic

Dosta im znaci kod prekida, bas je napast kad ode napred ali je dosta tanak pozadi kad je lopta na zemlji

da,spor lik.to mu bas mana.
znam da je nesto na pocetku sezone bilo nesto tipa 7 tekmi,on dao 4 gola.kasnije je stao,al opet...

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/zreb-za-ls-gde-vise-puca-u-minhenu-ili-torinu-294723.html

Atletiko Madrid - Lester
Borusija Dortmund - Monako
Bajern Minhen - Real Madrid
Juventus - Barselona

Ovi iz atletika pre zreba rekli: nadam se samo da necemo izvuci atletiko ili juventus

borusija monako ce biti prelepota utakmice

dobri parovi.pala podela 4 jaca izmedju sebe i uslovno receno 4 slabija izmedju sebe.

Atletiko 0:0 obe utakmice i penali

Dortmund 13+ obe

Прва званична утакмица Купа Шампиона у фудбалу је одиграна 4 септембра 1955, а састали су се Спортинг из Лисабона и Партизан из Београда.