Prijava

Ливерпул рутинира португаНце.

Maj nejm iz Pero
Finale pre finala je siti psz

Ahahah

bila bolja sevilja.odlicno su odigrali.

Predraze sine moj, mora li ta amerika

bila dobra tekma psz real.nisam ni ocekivao da ce biti losa.psz nece u evropi uraditi nista narednih vecno.

Ђиђи осваја ЛШ коначно.

Нису заслужили победу јуче никако.

Ја незнам нисам гледао.

а не него је глупави тотенхем заслужио, шутају 100 пута и не знају да дају го
жабари им се посрали по глави у 2 напада

Roma igra jako dobro, trebalo bi malo da pojačaju prisustvo u šesnaestercu gostujućeg Šahtjora, koji uzgred uopšte nije naivan protivnik. Par dobrih šansi su propustili zbog ovoga. Inače čist penal u 45tom ovaj samo što ga nije u kragnu uhvatio jbt hah

Хеј, Манчестере, где ти је екипа од 795 милиона евра, хаха јадници јебени. Бен Једер полива.

Vučica je još jednom pokazala da suvereno vlada svojim fahom- korišćenjem greške protivnika. Ali je i pored toga svakako pokazala kvalitetniju igru od Šahtjora, pritom mi je svo vreme delovalo da nisu na maksimumu svojih mogućnosti.

S. P. Q. R!

Hah čestitke i El Tiganima na zasluženoj pobedi, trebalo je izdržati sa Crvenim Đavolima! Zamalo het trik Ben Jedera, mogao je kroz noge ili preko glave al jbg. Navijao sam za Ljančester al ne nešto preterano

Пази Лукаку дао за 2:1 хаха џаба, верујем да хиспаноси могу да добију код куће..

Pa u pravu si brate, i ja mislim da će sevilja lagano kući da im da gol za 7 dana.

Ovisno s kim budu igrali.. Ali bogami biće zajebano, Sevilja se razbuktala, baš lepo igraju kad hoće. Ovih zadnjih 15 minuta pravi šampionski fudbal, nema šta. Dok ne nalete na Juventus.