Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Хола марја ди.

    Не знам, букс, морамо нешто предузети. Част глупих постера је у питању, ипак.

  2. Сад сам видео и да су нам сјебали тему за најглупље постере, нема смисла, браћо.

    E ne razumem, hteo sam da biram 50 ali neke postere su sjebali koja je fora?

  3. Da glupi posteri su do jaja...
    ĐEMBELIIIIIII

  4. E ne razumem, hteo sam da biram 50 ali neke postere su sjebali koja je fora?

    Па мени су рекли да је каизен укинуо нека срања око гробља, тако да сви обрисани постери више не могу да се виде. А ти су најбољи. :(

    ĐEMBELIIIIIII

    Чек, је л' сачуван ЂЕМБЕЛИ?

  5. Чек, је л' сачуван ЂЕМБЕЛИ?

    Mislim da jeste...a najjači je...meni je odmah pobediJo

  6. Чек, је л' сачуван ЂЕМБЕЛИ?

    samo na HD, kao i oni klinci ganci -ajde da ga merimo lololo!

  7. VRATITE NAM ĐEMBELOG!!!!

  8. Zato smo se mi povukli na bleju i izlazimo sa ćoška kao banda da napišemo koju defku i ocenimo nešto pa nazad na ćošak...
    Koja smo Banda sa ćoška :))))))

  9. ТО!!!744

    Нек' ми неко достави ту фотку преко пвт-а, па да могу да спемујем форум. ЂЕМБЕЛИ ЦАР!

  10. Нек' ми неко достави ту фотку преко пвт-а, па да могу да спемујем форум. ЂЕМБЕЛИ ЦАР!

    Opet će te banovati...

  11. PVT SAMH!
    Samo, pamet uglavu lololo!

  12. Хаха, обрисаћу ово због девојака са теме, ајде.

    Ma ne moraš kačili smo ga već a ove devojke ovde su razbojnice prave....veće i od nas :)

  13. Па добро, то сам написао чисто овако, а у ствари сам избрисао јер сам пичка и бојим се да ће ме бановати. :)

  14. јер сам пичка и бојим се да ће ме бановати. :)

    hehehe....ja sada nešto ne bih voleo da me banuju opet...i mene su jedno vreme zaređali pa bi malo izbegao....

  15. Ne bojim se, nego eto ne bih voleo, tako nešto....

  16. A pre sam gotivio kad me banuju malo....posebno kada sam dobio onaj PRAVDA ZA UROŠA ISTINA ZA GROBARE ban :))))
    Taj mi je omiljeni

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.