Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Maro opasno kul stvar....

  2. koliko puta si banovan đoni?
    ja valjda 3 ili 4 puta na po 3 dana...

  3. Ne znam. Znam da je bilo nešto za redom na po par dana. 3 ili 4 bana. Najduži je bio 15 dana zbog ovog što mi stoji na profiliu ali posle 5 dana je počeo novi sistem pa mi je skinut ban...to me podseti....da opet osvežim profil....

  4. obožavam ovu stvar!
    :pevuši:

  5. ljudi,postala sam tetka!!!

  6. ljudi,postala sam tetka!!!

    OLEEEEEEEEEEEEEEEE
    Čestitamo Maro.. eto povoda za cirku (kao da je potreban)....a Buxna je Teča...Teča Buxnomaniak

  7. lololo teča manijak!

  8. lololo teča manijak!

    Biće vinjakaaaaaaaaaaa

  9. ЂЕМБА!!!1111

    Moj novi omiljeni autor lololololo

  10. lololo!
    tečamanijak prati đembelog lololo!

  11. tečamanijak prati đembelog lololo!

    I ja ću odmah da počnem....imam osećaj da je gotivac

  12. ljudi,palim,mora se stići do sd-a,a tako me zimr,uf,najradije bih legla,smlaćena sam,sad me puk'o smlat!uživajte!

  13. Ella, još nisi promenila nik?

  14. Gde ste blejači, eks patkoni?! :)

  15. ja nijesam patkoni loololo

  16. đe si ello... šta mai? gotov pos'o pa odmor?

  17. ih blago tebi... evo učio nešto malo, pa spav'o ( ja obavezno svaki dan, bar pola sata)...

  18. vratih se samo da postujem: okupali smo se i previli pupčić, sad idemo u nove radne pobede - punimo pelenu :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.