Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. okuplili se bolesni blejaci vidim! samo spavanje nista drugo ne pomaze..mozda jos jedan vid spavanja za temeraturu i za 3 dana ko novi!

  2. BLaaaa....ili koja je već onomatopeja blejanje. :0

  3. bleeeaaaa.....bluuuu, po francuski.

  4. ne ne po francuske je leee blej sa akcentom na e naravno :DDDDDD

  5. odoh ljubim vas bolesnici i ostali!

  6. ja sam ostali....ajd..pozz bleee!

  7. Evo je i Ella, Ella, Ella e e e. Ollla!

  8. la jewdjo.....ispade da sam žensko....lolololo. Des Ella...jes da je davno prošlo...šta su ti kupili za rođos? x))

  9. jes da je davno prošlo...šta su ti kupili za rođos? x))

    Ehhh kojekakve kreativne sitnice koje mene obraduju više nego bilo šta drugo :)

  10. Des zete? Čestitam, postao si teča...JEEEEEEEEEEEEEEEEJ :)
    Sad mi se Mara javila SMS-om, kaže cepa belo vino, a ja otvorila u to ime vops :) Ostah večeras sama u stanu, pa uživam uz vops, deep house i neko "časkanje"... ;)

    sad cepa dunju i pivo, bar tako kaže lololo!
    i ja sam sam, gledam malo south park, malo blejim ovdeN i tako...

    EDIT Da, znaš onu - ko jebe teču,... mu seČu.:))

  11. Tečo, ti ne piješ dok si bolestan, a?

    ma de ne pijem, samo neću da se bespotrebno forsiram kad mi nije moranje, taj rad:)

  12. De ste omiljene moje ćoškare...
    Des Bejbi...

  13. Ako, ako, valja se biti očuvan za sledeći vikend ;)

    do tog vikenda, ja ču sigurno najmanje 3x da puzeći izlazim iz kafane !

  14. Ahoj Jezimireeee :)
    Kaj se dela?

  15. Evo, ovo-ono...Dobio sam neke nove kozurice, pa sam se zezao malo sa tim. Sutra je prvi dan snimanja! Ranom zorom se krece, sad ubivam sate pivom i tako to...Gde ti je novi nadimak?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.