Kvaksonska loža - Moćne patke

  1. Buri, nije loše kada možeš tako da odmoriš u toku dana, ali ja ako spavam popodne, kada ustanem ne znam ni gde udaram...a i ne volim da mi dan prođe u spavanju...

  2. okupali smo se i previli pupčić, sad idemo u nove radne pobede - punimo pelenu :)

    Joooooooj smrdura maaala :))))))))))))))))

  3. ali kad liježeš ella kad radiš?

    ja ako ne odspavam ne mogu dočekati dvanaest... a i ja prvih petnaest minuta ne znam za sebe kad se probudim

  4. Pa ležem između 12 i 1...

  5. i ustajueš u pola šest? svaka ti čast... ja to definitivno ne bih mogao izdržati

  6. I ja sam mislila da se nikada neću navići....kada sam počela raditi u vodovodu pre 5 meseci, nisam znala gde udaram prvih mesec dana...kako stignem kući oko 14h, sa sve jaknom se srušim na krevet i zaspim kao zaklana...
    A sada sam se navikla skroz...

  7. ma ja dok sam ustajao na predavanja, obavezno dva sata... mada znam ljude koji su se navikli na to ne spavanje

  8. ne znam jesam li ovdje pisao o onoj napoleonovoj... muškarci 6 sati, žene 7, a idioti spavaju 8 sati...

  9. ja sam onda iznad idiota, treba mi minimum 8 sati dnevno samo da bi funkcionisao na nivou ljudskog bića... sa 6 se pretvaram u automat, a sa manje od toga u životinju...

    sad sam skroz poremećen zbog REM deprivacije, ali me piči serotonin pa sam non-stop high :)

  10. mojne tako... kontam da u napoleonovo vrijeme narod nije ni imao vremena spavati, ili je bio teški rad ili rat...

  11. de ste, spavate li :)

  12. ja zujim kao bumbar, malo do bebe, malo do neta, malo gledam šta nam je Ivan ukrao ove nedelje :)

  13. jebeš ivana, mrka JEBE... čuo sam od nekih profesora sa građevinskog fakulteta, da je on genijalan lik i da nenormalno brzo razmišlja, ali da su oko njega još veći metuzalemi...

  14. nemam pojma, Mrka mi je svojevremeno bio OK dok smo bili u istoj stranci - mene su posle izbacili :)

    Ivana pratim od početka, sad nam je već navika petkom da ga gledamo...

  15. evo gledaj, nema novih defki, nema komentara, nema ni papalina, sve je pokrio snijeg...

  16. Ma ja k'o Nikola Tesla, spavam po 4/5 sati... :)

    Kao i ja...plafon...

    Jedna čoškaraska pesma ali malo izmenjena:
    Rast'o sam sa druge strane reke tu na Kosi baš
    Uokvire te kredom ako nekog odrukaš
    Sjebeš se lako pa na vrata pakla pokucaš
    Neka bude, kako bude ja na ćošku sam :)

  17. još sam ''rovit'' od temperature, pa neću nigde da idem...planiram da odgledam prvi serijal femili gaja malo kasnije...

  18. eeeeeeeeeeeeeejjjjjj :)

  19. eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjj :)

  20. još sam ''rovit'' od temperature, pa neću nigde da idem...planiram da odgledam prvi serijal femili gaja malo kasnije...

    Ja nisam rovit, nego je još imam, tako da ću iskulirati. Nikako da spadne. Jedva čekam. Danas sam malo izlazio ali nisam trebao. Ma ko ga jebe. Ako sam dva puta moga da ne preležim upalu pluća nego pretrčim je na nogama onda ću i ovo .)
    Des Moli

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.