Prijava

Slazem se sa Culletom. Dvojka, al ona TAS-ova.

U jebo te Javio pa ti mogo da rikneš. A možda si i sam sebi popušio. Da li se to sad računa kao trojka. Ovo je već kvantna fizika.

Čekaj, a ako se jebeš s patuljčicom i nekom ribom je l' se to računa kao žena i po ili dve?

Aurora, riba je riba, uvek se računa kao cela. Od birača nema jebača.

Ček virtual ako bi te startovale dve patuljčice, bi l' se osećao kao pedofiličar?

Ja sam mali i kompaktan, vi visoki ljudi berite brigu kad su patuljčice u pitanju.

Culle jel staješ u pepeljaru?

Meni je to bezze. Ja sam džentlmen i nikako ne bih mogao da dozvolim da jedna od žena bude uskraćena za moje spolovilo, pa makar i na par minuta. Mislim, bezveze se kod druge ženke stvara osjećaj suvišnosti, viška, to čekanje na kurac nasušni...
Ne znam, konfuzno mi je sve to, ne uklapa mi se u moje ideje.

Kako uskraćena, jednu jebeš a druga ti puši.

Meni je to bezze. Ja sam džentlmen i nikako ne bih mogao da dozvolim da jedna od žena bude uskraćena za moje spolovilo, pa makar i na par minuta. Mislim, bezveze se kod druge ženke stvara osjećaj suvišnosti, viška, to čekanje na kurac nasušni...

Mislim da bi trojka sa još jednim muškarcem rešila sve ove tvoje probleme.

Ma jooooooook, to mi je odveć gej. Ne mogu ni da zamislim taj pederluk. Još ako se trljneš jajima slučajno.... Ma daaaaaaaaaaaaaj, bljak.

Ja sam džentlmen i nikako ne bih mogao da dozvolim da jedna od žena bude uskraćena za moje spolovilo, pa makar i na par minuta.

Čuj par minuta. Dobro je ako obe ne budu uskraćene za par minuta. Dugačko je to brate.

Aurora rekoh već parče je parče.

A jebiga, kontam da je bed uzet' jednu jebavat' po sata a druga da gleda... To ti i nije grupnjak. Minut jednu, minut drugu i tako u krug... :D

Sad će "Tinedžeri Vukajlije" da nam ovde isprosipaju šta su radili, a mi matori će mo mudro da ćutimo! Samo se Javio izlajao!:-)

Penzioner
Sad će "Tinedžeri Vukajlije" da nam ovde isprosipaju šta su radili, a mi matori će mo mudro da ćutimo! Samo se Javio izlajao!:-)

Овакве информације ми немамо потребе да откривамо.

Evo i ja da se izlajem...
Sada sam vec u fazonu zena deca i te fore, od svih 10 zapovesti inace sam uvek verovao samo u dve - ne karaj sa strane i potrudi se iz petnih zila da ne ubijes nekoga, ali kada se radi o mastanju o preljubi, nemam nikakve moralne granice. Moje seksualne fantazije ukljucuju multi-some izmedju Mojsija, Muhameda, Isusa, device Marije, sobnih kucica sa samo 3 noge i jegulja, Azisa i pola tuceta tajlandskih hermafrodita. E sad, ono sto mi nikada nije bilo jasno je stav mojih poznavalaca koje smatram za izvrsne rasne jebace. Polovina njih ima stav "od biraca nema jebaca", pa se tako i ponasaju. Ali druga polovina, mahom intelektualci, drze stav da seksualni kongres jedino ima smisla ako je izmedju dvoje ljudi, u ovom slucaju muskarca i zene. To ide do te mere da bi odbili 2 vrh ribe da im ponude trisam.
A sa druge strane, vecina promiskuitetnijih pripadnica zenskog pola sa kojima sam u prijateljskom kontaktu je provereno imala trisam, ne zbog kinte ili nekih tako tripova, vec zato sto to vole. E sad, ko je tu lud, pitam se ja.

Ne znam, nisam nikada iskusio. Al kontam da se u DP muda dodiruju....

ma vi ste bre prsli...

Ovo za DP mora da je istina, ako se kara na sobnoj temperaturi. Ako je malo ladnije, pa se muda skupe, kontam da neće biti međumudnog trenja.