Ko poslednji pobednik (114)

  1. Јбт, ја не знам шта више треба да урадим.

    Pa ono, lepa reč i doručak u krevet, za početak. Posle možeš oprati sudove, ispeglati veš, zavese, pobrisati prašinu, usisati kuću, oribati podove, pa ćemo se dogovoriti.

    Pajko, ne znam o čemu se radi, ali daću ti najbolji savet koji sam mogla dobiti u sličnim situacijama a glasi "pusti govno da smrdi".

  2. Јао, јао. Лепа реч - то могу да извучем, па и доручак бих могао да наручим и допузим до кревета. А чек да видим да ли Синан има неку песму о сређивању куће, ако је мог'о он, моћу и ја некако. Него, ће ми се исплатити?

  3. Шта се ради људови? :)

  4. Eve, ništa. Bila velika rokada pa sam se naždrok'o svega i svačega.

  5. Kako to misliš, Samhaine? Naravno da hoće, ako si onaj pravi.

    Pozdrav Borko! :)

  6. Штас урадио?

  7. Kako to misliš, Samhaine? Naravno da hoće, ako si onaj pravi.

    Еј, бре, па сваки мушкарац који је спреман да то уради због жене је онај прави. Или је само папучар. А мислим на сисе, на шта ћу друго.

  8. Golema je to tema za razmišljanje, fokusiraj se.

  9. Какве бре сисе? :)

    Имала је данас ова што ради у МТСу раздељак за медаљу... Чисто да је извади јер је плавуша у правом смислу те речи.

  10. Да тебе Вуче :)

  11. Samhaine, o čemu se radi? :)

  12. Peki, žele da publikujem Dragicu i Milicu. :( Ne dam!

  13. Velika rokada je izvršena a je najeo svega i svačega. :)

  14. Ево, Пеки, стаклена хоће да ме убеди да прихватим да ми пошаље слике сиса на пвт, а ја је константно одбијам. Жене, шта 'ш. Само хоће пажњу.

  15. Sram ih bilo, staklena. 'Ćemo ih bijemo? :)

  16. Peki, žele da publikujem Dragicu i Milicu.

    Добра си им имена дала. Већ ми се свиђају.

  17. Samhain istinu zbori, ni u jednom zarezu nije slagao, kao i obično!

  18. 'Ćemo ih bijemo? :)

    Po starom receptu, ja kutlačom u vugla, a ti zatvaraj u kazan! :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.