Ko poslednji pobednik (114)

  1. De mi reci neku narodnu zagonetku,sin me tera da ih postavljam,a ja samo onu sa lubenicom,lokvanjima,mravinjakom i "belim kokama".. :P

    MAYDAY!!

  2. Au, ja sam to pozaboravljala.. Izguglaj malo, sigurno ima gomile sajtova sa tim. Bila je neka sa bogomoljkom, nikad je nisam kontala.

  3. Našla neko čudo..o Bože, koliko sam pozaboravljala! :))

  4. Nas je učiteljica terala da naučimo napamet 20-30 zagonetki ili tako nešto.. Nisam mogla da ih nabrojim toliko, a kamoli da naučim. I sad kad vratim film, pitam se čemu sve to?

  5. е за то сам дудук :(

  6. Našla sam nešto,al' to bre sve neki arhaizmi..otkud moje dete zna šta je greben,prakljača itd.. :)P
    Mislim,briga ga za to..važno da mene "masira" :)

    A ja sam u srednjoj morala iz latinskog dvadesetak tih izreka(ako ne i više-da ne lažem),da naučim napamet..
    i danas me proganjaju-da se primetiti :)

  7. Borko, kako na poslu? Ne radiš za vikend?

  8. Не питај ме ништа око тога... Срећом па овај не радим, за убудуће се не зна :((

  9. E,u nedelju idem sa kolegama i koleginicama u Pančevo,na proslavu jevrejskog praznika Purim,koju organizuje jevrejska opština tamo!
    Biće veselo ,to je između ostalog i kao neki maskenbal :))
    Šalom!

    ED:I ona slika koju sam okačila na "Fotkama" je sa prošlogodišnjeg Purima :))

  10. Jaooooo, obožavam maskenbale! :)
    Gogo, i ja sam učila u srednjoj 20 poslovica na latinskom, gubljenje vremena. To treba na drugi način usaditi deci da znaju, a ne teranjem napamet..

  11. E,ako bude finih fotki,okačiću nešto :)
    Ja neću da se maskiram,samo ću da IZGLEDAM! :))

    Staklena,meni se naježi koža kad vidim sve ko i kako deci "prenosi" znanje..
    Nema tu više pomoći-propade sve.

  12. Nije to zahvalan posao, biti prosvetni radnik. Za to trebaju čelični živci i da baš voliš taj posao. Gledam komšinicu moju, učiteljica u jednom selu. Uči 2-3 razreda istovremeno, malo selo neko. Kako ona uspe da za jedan čas održi časove za te razrede, nije mi jasno.

  13. Водите љубав а не рат....
    Правда за Кселу!

    http://img863.imageshack.us/img863/9854/doodlepicture4.png

  14. Staklena,skroz si u pravu!Meni je prosveta u krvi,što bi rekli-"pupak mi u školi odsečen".Ali-eto,nisam se tamo zaposlila,nema veze,mada sam po profesiji nastavnik.
    Međutim,kad se setim kako su moji baba i deda (oboje učitelji) radili sa decom i trudili se,brinuli za njih..pa moja mama-ceo radni vek u srednjoj školi,posvećena,aktivna i brižna..dođe mi da vrištim na šta se sad prosveta srozala-kao gaće do ispod kolena.Tuga.

  15. О, ћао колегинице.

  16. Ксела је мој добар другар .....ааааа.......МЕТАЛИКА!!! МЕТАЛИКА!!! :))
    Ксела је наш виртуелни ортак са хекс бола који је банован јуче.........додуше оправдано али из фазона тражимо правду ,...хахаха а ово је цртеж који у основи није требао да буде ништа више од чича Глише али неколико нас је надограђивали и од тога испаде ово страшило које смо назвали Ксела......

  17. O,pozdrav kolega?
    (Ako je pozdrav meni upućen) :)

  18. I laku noć svima :))

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.