Ko poslednji pobednik (114)

  1. Jeste Buri, tako sam i ja verovala u čajeve, pa od upale bešike se proširilo na bubrege.. Mani se toga. :)

  2. jebi ga kad nisi mene slušala... ti nisi trebala piti čajeve, već neku provjerenu žuju... al dobro ispade i ovako...

    P.S. ovo gore zajebancija, uvijek sam mrzio ljude koji vjeruju narodnoj medicini... jbt, pa ne gule ljudi 5-6 godina na fakultetu da bi neka budala tamo namještala kosti...

  3. Tako je! BURI ZA PRECEDNIKA!!!

  4. hahahha... ovo ja malo da i vama medicinarima dam na značaju, da ljudi ne dižu u nebesa samo nas inženjere

  5. Kako mi ide na živce kad u primeru definicije stave link nekog jutjub videa. Odma' minus, bez čitanja.

  6. ovo je bila moja prva omiljena definicja na sajtu...

    zdraus pekky

  7. Des Peki. :)
    Jebiga Buri, da sam htela da gledam jutjub klipove, išla bih na jutjub, a ne na vukajliju. Nema milosti. Minus. :)

  8. Šta ima novo, kako ste mi i tako to :))

  9. Osrednje, bar u mom slučaju. Pamtim i bolje dane. :) Šta ti radiš?

  10. Kaboom i tebi!

    Evo, smor i tako. Sad ću još malo da spavam. :)

  11. Oooo, des kume! Vazda ti se obradujem svaki put!
    Peki, odličan ti avatar! :)

  12. O, fala, sa VHS-a ripovan. :) Jako mi je čudan bio RTS logo koji je na dnu ekrana...

  13. tako je staklena, treba poštovati svoje principe pri ocjenjivanju... ja tako dajem - na sve IT definicije, ma koliko bile dobre...

  14. Ja na kladioničarske. :D I na definicije o fudbalu.

  15. jbt koliko li si onda meni udijelila minusa? ja imam tih kolko oš

  16. Takođe. Mrzim ih. Verovatno jer ih ne kontam. :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.