Ko poslednji pobednik (114)

  1. E, Dopia, Dopia...već mi nedostaje...

  2. Ola kompanjeros, ima li koga od naših stalnih?

  3. ђец Фејз

    dobrodošo

  4. Fejz odmorio dušu...

  5. pu, ladno omaših slovo, nesam za u ljudi
    Nato, mva!

  6. Dušo, slatka si na novom avataru :)))

  7. baš sam lepo ispala, je l da? Mislim, realno, ovo mi je jedna od najboljih fotki. Na sledeće okupljanje dolazim u ovom izdanju.

  8. фејз одморио душу лолол

  9. Pa dobro, nisi baš skroz odmorio, trebalo je vući onolike kese!
    Enerdži, pa nećemo valjda čekati leto?

  10. Hahaha, ma nisam zimogrozljiva :)

  11. E, Dopia, Dopia...već mi nedostaje...

    E MORAŠ I TI SVUGDJE DA PRISMRDIŠ, energjio... smor si

  12. Đes ti Čedo, nema te?

  13. jaoj bre dub, zamolila me riba da je banuje duci, pa sam je lepo zamolila da me uvredi.
    Mrzi me slobodno! Najgora sam! :(

  14. Ђес Фејс. Како је?

  15. Što se ti meni pravdaš energijo, pa ti si mod, nema razloga da se pravdaš drugim autorima, kako i zašto :P Evo me natonatonato, uživao za vikend, pa nisam imao vremena da budem na netu :DD

  16. ENERGIJU Z A PRECEDNIKA

  17. Ne pravdam se, ja OBJASNJAVAM! Stalno ripas na mene, mislila sam da je zajebancija...sad sam se nekako sve osetila pogodjeno...sta cu kad sam krhka...
    jesam mod, ali...

    http://www.youtube.com/watch?v=Kb276ObUynE

    i dalje sam ziv covek :)))

  18. ENERGIJOGOVNO CARUJE

  19. ali što je lijonesa prsla.... prvo preomenila fotku i onda još i banan....

  20. Caru u izvršni odbor!
    Cara IZVRŠAVA izvrsno!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.