Ko poslednji pobednik (114)

  1. Ko nije normalan?

  2. Kriza na Bliskom istoku.

  3. SAMO DA POZDRAVIM...

    E DA, SAMNJITE VI SA TIM LJUBAKANJEM I TIM, VIDITE LI VI KOJA KRIZA, NAROD NEMA KRU'A DA JEDE

  4. Ali Joksime, pa šta nam drugo preostaje?

  5. NEMAM POJMA, JA SAM POD STRESOM... UDARIO NAS SINOĆ ZEMLJOTRES... 3,7 PO RIHTERU

    OJ KAKO SAM TRESO ĐUKU K'O ZEMLJOTRES BANJALUKU,
    OJ KAKO SAM TRESO VERU ŠES' STEPENI PO RIHTERU

    E PALIM JA MORA SE UČITI :))) AJ ĆAO SVIMA

  6. U Pakistanu isto bio zemljotres noćas.

  7. Odosmo u tri lepe... a i nismo za bolje.

  8. Đesi bona? Ša ima? Kakvo rabotiš?

  9. Trenutno lečim posledice injekcija.. tek sad me stiglo. :(

  10. E jebajiga. Šta ćeš.

  11. Cica maco, a da ti poradiš malo na imunitetu? Imam super recept za sokić ako imaš sokovnik.

  12. Imunitet i jeste uzrok mojih boljki, pijem sad neke tablete sa propolisom i mlečom, čaj od ehinacee, brusnicu.. Može recept, nisu sokovnici toliko skupi.

  13. Evo ti na PVT, da ne smetam ovde :)

  14. Slannnce i luka, i ne treba ti više ništa, može i jedna ljuta :)) I VEEEEELIKE količine kiselog kupusa, a ne šumeće tablete vitamina C. Jok to. kiseli kupus u veeeeelikim količinama.

  15. Tek slanina što je dobra za imunitet... :))

  16. Ma kako da ne, može i šaku soli odmah da pojede da se ne cima svaki dan :))))

  17. Meni menza jača imunitet :D

  18. Mene čudi kako mi holesterol i trigliceridi nisu otišli dođavola nakon 5 godina menze..

  19. Čedo, to je zato što do nje pešačiš :))))

  20. Jes, natonatonato, mora da je zbog toga :))

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.