Moram nekome da se pohvalim

  1. Деветар Цокулић
    Рад' тога цс сервер има само 16 слотова :)))

    Полудео човек... лололо

  2. Danas mi je bio izuzetno dobar dan, uprkos zescoj svadji sa kevom.

  3. Да се пофалим... Данас дебитујем за КК Тамиш Петрохемију у панчевачкој Хали спортова!!! http://operatorchan.org/cp/src/cp7656_fuck%20yea.png

  4. Danas sam se probudio i nije mi radio protočni bojler, onda sam shvatio da ću morati da grejem vodu na šporetu kao pre sto godina. I taman sam krenuo da postavljam lonac kad se setim kako se najbolje popravlja bela tehnika. Odem do bojlera zviznem ga jednom kad on radi. Baš sam umešan.

  5. Prodao sam se. Uplatio sam ktitor nalog. Maž'te me go'nima.

  6. Браво, Бутина... ооолололо

  7. Slobodno, samo gadjajte u facu. Zaslužio sam feces u nozdrvama.

  8. Gađanje u facu? Hmmm, imam ideju!

  9. Hmmm, imam ideju!

    Nešto sasvim nevino i aperverzno, pretpostavljam.

    :)

  10. Naravno, nije perverzija ako se viđa u filmovima :D

  11. Butt In a Cookie Jar

    Ti do 12 muško, od 12 žensko?

  12. Ti do 12 muško, od 12 žensko?

    Zavisi, ako doplatiš, mogu i duže.

  13. Radim ja i za evre.

  14. Priznaj, uplatio si samo da promeniš nick. Samo mi nije jasno zašto ti više odgovara da te zovu bulja, šta butini fali?

  15. Prevario sam jednu Ciganku sinoć da je spavam za kiflu. Zaboravio sam jutros kiflu da joj odnesem pa se sad krijem od njenog brata Dritona, ljuti se što sam mu jebo' ribu.

  16. Samo mi nije jasno zašto ti više odgovara da te zovu bulja, šta butini fali

    Znaš onu staru, zovi me i lonac, samo me nemoj meksikan čili bolovati...il nešto tako.

  17. Комп ми се поправијо сам од себе!

  18. Цара ми се вратијо на ПВТ!!!11

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.