Informacije o odnosu vaših glasova

  1. kosmopolita
    26807
    8941

  2. Космополита :

    +26807
    -8941

  3. hvala lepo i jedno i drugo...

  4. moglo bi i meni

    fala crco

  5. e rodjaci, aj i meni :D

  6. mirash33
    3964
    2188

    sedplas
    6758
    1427

    KaizenovZliBlizanac
    6196
    3367

  7. Јааааааааааа!

  8. Зна Мурињо
    17047
    7207

    Mali Đole
    6471
    2705

  9. ај и мени не било ти заповеђено

  10. ma sve za teba :D
    Шомара
    9603
    4061

  11. :*
    који сам лајкер, невера

  12. jebote pera detlic, ladno sam lajker...cudno...

  13. Takođe, retko kada dajem minuse i hoću da vidim koliko sam ih dala. Mora da bude baš neka glupost da bi dobili minus.

  14. ako je za dzabe onda hocu i ja!
    govorite mi jesam hejter

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.