Prijava

Violinksi kljuc na podlaktici na ruci u kojoj drzis mikrofon dok pevas na seoskoj slavi u Kovilju.

Неки надркан цитат на исхабаном листу артије. Што више кукица на писаним словима то боље. То је баш ишло једно вријеме.

citat koji te najbolje opisuje

Pitao sam ja svonevremeno na ovoj temi, ne secam se bas tacno sta, tad je zena htela da krene da tetovira, znam da mi je Skocimis lepo i opsirno odgovorio i to mi je onda razresilo neke nedoumice. Ja sam naravno bio pokusni kunic i sad imam tetovirane prste na nogama (ne preporucujem nikom!), ali proslo je vise od 2 godine, ima za sobom vec solidan broj tetovaza, desetine infitija i tribala imena dece krstova raznih i cvetica, i resio sam da uradim tetovazu za koju bi mi uzeli jedno 1000E, ako ne i vise, kao maorska, leva strana grudi, rame i ledja, ali tako da se ne vidi kad obucem majcu sa kratkim rukavima. Idejno resenje je radjeno sest meseci i skoro je gotovo, cekam da zavrsim sa ronjenjem u Avgustu i onda se radi.
Komplikovana je u bestraga, ima motiva milion, u stvari uzeli bi mi ko zna koliko para ili nebi htel8 ni da rade.

Vidjeh čoeka danas na moru, preko grudi velikim crvenim slovima (da, pogodili ste, nakrivljenim i uvijenim) "DON'T TOUCH MY FAMILY" a ja se zaletio ono dijete malo na kurac da nataknem pa me baš u komu bacila dotična zabrana

Prekjuce upoznah lika koji na podlaktici ima istetoviranog MAN-a. Ne logo, nego ceo kamion jbt. Doduse bez prikolice hah

sad imam tetovirane prste na nogama (ne preporucujem nikom!),

hahahahhahhahahhaha upišao sam se na ovo hahahhaha

najjace ovo (ne preporucujm nikom!)
pravi ana rs nacin pisanja

Tetovaže ko vas ne zna skupo bi vas platio

imam druga istetovirano mu jedno 70% tela, sve tetovaze su sa gugla i tih stranica tatu majstora, gleda slike koja mu se svidi nju istetovira hahah

i isto ima te fore, tetoviran lav kao moj karakter je lavlji itd

Tetovaže bi trebalo da budu vrsta umetnosti, jer zaista treba neko biti talentovan za tako nešto. Problem je što se isključivo ljudi sa nekom psihološkom smetnjom, tj. umanjenom sposobnošću za razumevanje i viškom novca tetoviraju. Svidelo se to nekome ili ne.

Упознао сам лика који има тетоважу гдје се змај обвија око ноге и излази тек на стомаку. Колико је само времана и пара требало да се уради таква глупост...

Било би логичније да му је кита змија, па да каже цурама имам змију у гаћама од пола метра

Видиш да није добар са логиком чим је њему уопште пало на памет да тетовира то.

Гледам ова говна на Б92 па се запитах, може ли се курац тетовирати, и како то изгледа кад ти је спуштен/дигнут..