Prijava · Registracija
Thumb medium medium 1609792 700451120013733 6927115295836132906 n  1

PuppetMaster

Violinksi kljuc na podlaktici na ruci u kojoj drzis mikrofon dok pevas na seoskoj slavi u Kovilju.

Thumb fb img 1499378944276

Митке

Неки надркан цитат на исхабаном листу артије. Што више кукица на писаним словима то боље. То је баш ишло једно вријеме.

Thumb f

labokv

citat koji te najbolje opisuje

Thumb mandaloriansymbol

torazulu

Pitao sam ja svonevremeno na ovoj temi, ne secam se bas tacno sta, tad je zena htela da krene da tetovira, znam da mi je Skocimis lepo i opsirno odgovorio i to mi je onda razresilo neke nedoumice. Ja sam naravno bio pokusni kunic i sad imam tetovirane prste na nogama (ne preporucujem nikom!), ali proslo je vise od 2 godine, ima za sobom vec solidan broj tetovaza, desetine infitija i tribala imena dece krstova raznih i cvetica, i resio sam da uradim tetovazu za koju bi mi uzeli jedno 1000E, ako ne i vise, kao maorska, leva strana grudi, rame i ledja, ali tako da se ne vidi kad obucem majcu sa kratkim rukavima. Idejno resenje je radjeno sest meseci i skoro je gotovo, cekam da zavrsim sa ronjenjem u Avgustu i onda se radi.
Komplikovana je u bestraga, ima motiva milion, u stvari uzeli bi mi ko zna koliko para ili nebi htel8 ni da rade.

Thumb 8ecaab2bf64d9f05545444d86a7f8cff

Rorшah (Valter)

Vidjeh čoeka danas na moru, preko grudi velikim crvenim slovima (da, pogodili ste, nakrivljenim i uvijenim) "DON'T TOUCH MY FAMILY" a ja se zaletio ono dijete malo na kurac da nataknem pa me baš u komu bacila dotična zabrana

Thumb savethestick redcross sticker original

electrolover

Prekjuce upoznah lika koji na podlaktici ima istetoviranog MAN-a. Ne logo, nego ceo kamion jbt. Doduse bez prikolice hah

Thumb img 3946

Маестро ♦

sad imam tetovirane prste na nogama (ne preporucujem nikom!),

hahahahhahhahahhaha upišao sam se na ovo hahahhaha

najjace ovo (ne preporucujm nikom!)
pravi ana rs nacin pisanja

Thumb fb img 1488205691880

Космајац

Tetovaže ko vas ne zna skupo bi vas platio

Thumb gnj

Petar Pan Pezo$

imam druga istetovirano mu jedno 70% tela, sve tetovaze su sa gugla i tih stranica tatu majstora, gleda slike koja mu se svidi nju istetovira hahah

i isto ima te fore, tetoviran lav kao moj karakter je lavlji itd

Thumb nex dragon sign raster pht 800 800

nexstosic

Tetovaže bi trebalo da budu vrsta umetnosti, jer zaista treba neko biti talentovan za tako nešto. Problem je što se isključivo ljudi sa nekom psihološkom smetnjom, tj. umanjenom sposobnošću za razumevanje i viškom novca tetoviraju. Svidelo se to nekome ili ne.

Митке

Упознао сам лика који има тетоважу гдје се змај обвија око ноге и излази тек на стомаку. Колико је само времана и пара требало да се уради таква глупост...

Thumb vjkzm8

Романија

Било би логичније да му је кита змија, па да каже цурама имам змију у гаћама од пола метра

Митке

Видиш да није добар са логиком чим је њему уопште пало на памет да тетовира то.