Prijava

Dakle, pitanje je jednostavno. Da vam neko istinski ponudi novac da se odreknete svog naloga, svih definicija, komentara, pvt-ova, funkcija na sajtu, i da morate sajt zauvek da napustite ovog momenta bez ikakvog sređivanja i brisanja određenih kompromitujućih podataka (ako postoje), bez otvaranja duplih i javljanja ostalima, dakle da taj neko počne da "živi" vaš vukajlijaški život (na način koji mu se prohte), koja je najmanja suma za koju biste ga se odrekli?

Realno, ja bih caru prodao za 3 000 - 4 000. Iako vredi daleko više jer je odlično razrađen sistem za zabavu. Izborio sam se da pišem gluposti na forumu i da mi ljudi odobravaju, nelog je keva za sejanje splačina i debilizama bez da se okolina mnogo buni.

ALi obzirom da je kriza i tako to nema šanse da ga prodam... al kontam da vredi oko 100 jura na našem tržistu a da smo u EU onda oko 20 000 dinsa...

Nisam neki autor, ništa posebno, ali mislim da ne bih prodao nalog nikad...
Kad bih rekao sumu smijala bi mi se cijela vukajlija, jer kad se vežem za nešto, to postaje mnogo, mnogo vrijedno.

eo upravo imam i defku na naslovnoj, dakle ispod 5 000 ništa.

Jebiga, nema tih para, emotivno sam vezana kako za nalog, tako za neke postere i defke iz iskustva, neki vrlo dragi pvti sa hiljadama postova. Ne mogu da zamislim da bude tuđe. :)

ja bi ga prodao samo da se rešim zla. Ovaj Cara kreten me košta vremnea i energije.

Za petsto jura, i još bih pitao da popušim ako treba...

Ming

Za petsto jura, i još bih pitao da popušim ako treba...

ahahahah, dobra ponuda. Neću ti mušteriju lolo

Jericho
Stomaraka.

Hahaha Jer, jedina prava, stara ljubav, plava dama, Clara Schumann :)

a ti Staklena, šta bi ti uradila sa svojim nalgom, mislim koliko vredi i da li bi kupovala neki ili pak trgovala nalozima kao na berzi neki fazon?

Za petsto jura, i još bih pitao da popušim ako treba...

Aj na kolena Minže...

За неку добру вечеру. Јако сам гладна.

Hahaha, manite me toga "nema tih para". Svako ima svoju cenu, makar bila i sedmocifrena suma u pitanju.
Ja bih za 200 evra recimo.

ja imam ktitora kog sam platio 1440. znači nalog bih dao za 1500. svaka defka jedan dinar

Preterujete, nalozi na vukajliji su kerov kurac...

Jedino moj i Dankanov vrede mnogo zbog PVTea koji sadrži mnoge esencijalne informacije.

kaj bih pa prodavala?

marya dee

kaj bih pa prodavala?

Ček ček, htećeš ti. Svima Vuka pre ili posle postane rak rana.

Ih, ja uslova.... Ima par defki čije ideje ne bih prodao ispod 10000€. A sve ostalo bi otišlo za nekih 100 do 150 ćavri.

jedina prava, stara ljubav, plava dama, Clara Schumann :)

dugo nisam čuo ovo, odoh da poslušam...

a ja moj... ko da nešto oko 'iljadu dinara, mož' da nosi sve. i da radi s' njim šta god 'oće. i da mu platim piće u kafani.
edit: i da mu dam još ideja za definicije za koje me je mrzelo da mozgam, pa neka piše ako 'oće.